Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 7:00:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2016 21:14:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
Ahojte, uz sme sa definitivne rozhodli pre stavbu bazenu, no teraz riesime otazku zastresenia. Co myslite vy? Mne osobne sa to nepaci, je to nevzhladne, neesteticke, no manzel hovori, ze by bol omnoho radsej keby sme ho aj zastresili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Ned 27. Mar 2016 19:38:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
Určite zastrešiť, manžel má pravdu. My sme ho nezastrešili a teraz to ľutujeme - komplikovanejšie zazimovanie, padajú nám tam všetky listy zo stromov, hmyz a podobne a máme aj dieťa, takže z hľadiska bezpečnosti je to tiež nevýhoda. Pozri stránku Albixon, majú tam veľmi pekné nízke zastrešenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2016 12:06:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
tak zastrešenie bazéna je určite dobrá voľba. Vieš si predstaviť koľko bordelu by si tam mala každý deň keby ho máte nonstop odokrytý?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2016 10:27:34 
okoloidúci

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 10:09:14
Príspevky: 5
Martula píše:
Ahojte, uz sme sa definitivne rozhodli pre stavbu bazenu, no teraz riesime otazku zastresenia. Co myslite vy? Mne osobne sa to nepaci, je to nevzhladne, neesteticke, no manzel hovori, ze by bol omnoho radsej keby sme ho aj zastresili.


Osobne by som ho asi zastrešila..je to vhodné nielen počas zimného obdobia ale aj počas leta...ochráni pred dažďovou vodou, prípadne smietkami zo stromov, na jeseň nebudete musieť riešiť vypúšťanie bazena a na jar malé chybičky prečistí aj filtrácia...a neesteticke si myslím, že to nieje pokiaľ nájdete vhodné zastrešenie...dnešná moderná doba ponúka veľa možností zastrešenia, ktoré je aj estetické :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2016 8:12:56 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 27. Sep 2016 8:03:46
Príspevky: 5
Zdravím, mne sa to tiež vôbec nepáči, bazén by som teda určite nezastrešovala, je to zbytočná vec, ved dnes sú všelijaké filtre, ktoré Vám na jar vyfiltrujú špinavú vodu a bazén budete mať ako práve napustený.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2016 9:30:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
My sme tak isto zastresovali u rodicov...Maju vela stromov a radsej na zaciatku zainvestujem viac ako by som potom stale nic ine nerobil len vyberal bordel...takze za mna urcite ano ja si neviem predstavit ze by som to mal otvorene


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2016 11:17:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Jasne zastreste, ved to nestoji az tak vela a mate pokoj hlavne na jesen a na zimu nemusite sa extra hrat s udrzbou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2016 8:44:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Ja by som bol tiež radšej za filter, pretože určite je náročná aj údržba toho zastrešenia, aby sa nevytvárala pleseň a podobne. Takže skús sa poobzerať po výkonnejšom filtri a máš to finančne asi ešte lepšie ako keby si ho zastrešil


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2016 8:47:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 53
Ked tak by som ho iba niecim zakryl, nezastresoval. To je podla mna zbytocne predrazene a neprakticke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Zastrešenie bazénu
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2016 12:03:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Tak ako si to nakoniec vyriesil? Bavil som sa o tom aj s jednym znamym co to dal to zastresenie a ten je zasa spokojny tak ja neviem. Je to asi na kazdom co preferuje


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt