Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 10:19:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 724 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2024 11:11:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 23
Bydlisko: Banská Bystrica
Tak to potom su aj taki, co si isto aj sami vymyslia nejake vlastne inovativne tienenie na okna. Stavim sa :D Mame takeho jedneho suseda co si vsetko sam robi. Ale fakt, ze vsetko, co ti napadne. On by mi na toto presne sedel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 10:58:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Edlino ved to ja nehovorim, ze by bola hanba ziadat o radu. Toto je kolobeh, v ktorom fungujem uz par rokov. Pytam rady a aj poradim, ked si myslim, ze mam pravdu a ked viem, o co ide. Toto je dost uzitocna informacia pre mna, co sa tyka tej hrubky a kastlikov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 7:04:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Shippi vieš čo, ja som takýto kedysi tiež bol. Mi bolo ľúto niekomu za niečo platiť, zakaždým som si povedal, že však musí sa to dať vymyslieť aj nejak inak a lacnejšie. Teraz už časom, vekom, alebo čím som došiel na to, že za niečo je proste lepšie si zaplatiť, nechať to na odborníkov a zbytočne nešpekulovať. Však čo už len taký obyčajný človek vymyslí lepšie na vonkajšom tienení, na tom netreba predsa šetriť, keďže to prináša výhody potom po celý čas užívania a možno sa aj podarí, že vďaka tomu človek nepatrne ušetrí niečo na mesačných nákladoch na bývanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 7:56:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Je to tak, však aj teraz ešte vidno na domoch tie prvé vonkajšie tienenia, čo sa dávali vo veľkom, keď to prepuklo. Akože nehovorím, že sú lepšie, ako tieto terajšie. Ale asi to bude mať teda niečo do seba, keď toľké roky to ľudia využívajú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 10:34:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
tak ale to si si asi teraz uz nedaval na okna nie? vsak tie novsie modernejsie, to aj lepsie vyzera a asi to bude aj lepsie vychytane uz za tie roky. aspon si teda myslim. lebo tie starsie typy, tak to su aj take dost hlucne by som povedala. ze ked vietor fuka, tak to bucha o to okno a medzi sebou o seba tie lamely.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 8:33:25 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
Je to tak, ale hlučné môžu byť tieto novšie, modernejšie, ak si zvolíš nie práve kvalitné prevedenie. Čiže pri nesprávnom výbere by to bolo také z kaluže do blata.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 11:21:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
moze byt aj to, ale tak ked uz mam nieco taketo kupovat, tak si to preverim a asi by som si teda aj priplatila, keby bolo treba, aby som mala istotu, ze to bude ozaj tip top prevedenie a nebude ma nijak otravovat svojou pritomnostou :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2024 8:45:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 97
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Take veci ako tienenie ta zvyknu otravovat svojou pritomnostou? A co potom take tepelne cerpadlo alebo nejaky kotol? S tym si ok? Neviem, ci to je kvoli rozmerom, hlucnosti alebo kvoli comu :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 16. Apr 2024 10:07:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Malexa nedával by som si to teraz, však to som tým ani nechcel povedať. Ale malo to niečo do seba už vtedy a teraz, keď podľa mňa ešte aj vychytali už nejaké nedostatky na tom, tak je to ešte lepšie. Aj to je krok vpred, že sa to dá ovládať na diaľku to tienenie cez mobil v podstate. To kedysi nechyrovali o mobiloch a nie ešte o tom, že by cez ne ovládali niečo takéto :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 22. Apr 2024 12:36:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 97
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Viacero moznosti mas na vyber aj pri tom ovladani. Zalezi aj ci davas to tienenie robit hned ako stavias, alebo sa potom doraba potom dodatocne. Ale myslim si, ze to nema na uzivanie nejak vplyv. Odporucam ohladom tienenia spolocnost Isotra, s nimi mam dost dobru skusenost. Hlavne aj poradili, ze co by bolo dobre ako spravit a co zvolit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 724 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt