Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 5:56:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1528 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 149, 150, 151, 152, 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 23. Feb 2024 9:59:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
nielen tvoje, myslím, že to takto máme všetci, pretože pre mňa napríklad bolo podstatné aj to, že za akú dobu krb postavia, či nie je problém s dodaním krbu, vložky, lebo pri niektorých aj toto bol problém, že to proste bolo na dlho :/

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 25. Feb 2024 14:45:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
keby sa vyrábal krb na zakázku, tak je to normálne, ale keď si kupuješ niečo, čo by malo byť na predaj, že by to malo byť normálne v ponuke, skladom, tak na to by človek nemal čakať nejako dlho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2024 10:25:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ale napriklad v Deltaku ti urobia aj na zakazku, kedze su aj vyrobcom vlastne. Ale vsetko je to o dohode, dobre je to, ze oni maju celkovo aj sirsiu ponuku, ze rozne typy, prevedenia a rozny vykon, super je to, ze tie krby su uz tak robene, aby nemali nejaky extremne velky vykon, ze su vhodne aj do dnesnych nizkoenergetickych domov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 01. Mar 2024 8:16:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
my ked sme premyslali nad tam aky krb by sme si dali robit, tiez sme to riesili najprv cez kadejake e-shopy, no nic sa nevyrovna tomu ked si to moze clovek aj niekde osobne pozriet. a je velky rozdiel ked sa pytas len predavaca, ktory o tom nevie tolko ako priamo vyrobca. majster si pozna svoj vyrobok a ma svoj overeny tim ludi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 12:07:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 84
presne vsetko zavisi od toho ze kde a od koho. my sme tiez necakali nejako dlho, tusim zo dva tyzdne a vieme ze mame doma kvalitku a ze aj na servis sa mozeme spolahnut a ked by nedajboze sa nieco pokazilo tak nemusime cakat ja neviem kolko na nahradne diely ako je to u klasickych predajcov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 05. Mar 2024 11:17:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 09. Máj 2017 9:48:06
Príspevky: 44
mne sa tak stalo ze som omylom zlomil sklo tak som zacal panikarit ze paneboze to kym zase z niekade pride a kym sa to cele odkomunikuje to bude doba.no na moje prekvapenie ho mali ihned skladom a prisiel aj ich vlastny revizny tim, ktori sa teda do toho aj vyznal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2024 10:10:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 71
Mame robeny na zakazku. Clovek si mysli ze tym ze to je na zakazku to bude trvat mesiace kym sa k tomu dostanu, u nas to dodanie trvalo do tyzdna. Ide tam hlavne o to ci maju danu vlozku skladom, no este som nepocul ze by musel niekto dlho cakat.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2024 11:43:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
Hej a potom to je slast ked si mozes uzivat tie vyhody, ked uz ti vsetko dodaju, namontuju a oboznamia ta s celym servisom. Nezadymi ti sklo ani priestor a ty si len uzivas vecernu pohodicku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2024 9:04:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D no nezadymi ako nezadymi..kazde sklo sa casom zadymi to by uz musela byt aka vychytavka..ale ano s porovnanim s inymi znackami a vyrobcami je to rozdiel..zadymi sa aj toto ale nie tak casto a nie tak velmi..mna skor fascinuje to cire sklo, dokazal by som sa na plamienky pozerat cele hodiny a relaxovat tak..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 08. Mar 2024 11:51:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
Hej aj moja žena si chváli toto sklo :D A tiež čo jej oku neuniklo bolo pri samotnej realizácii že použili nejaky izolačný materiál z ktorého sa vôbec neprášilo. Ja si takéto veci nevšímam, no žena zrejme myslí aj na viaceré strany :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1528 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 149, 150, 151, 152, 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt