Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 08. Máj 2024 20:59:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 544 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2023 10:41:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
pri koženej zvyknú bývať aj certifikáty, na to si tiež treba dávať pozor. :) ak by som už kupoval koženú, tak od nás asi skôr nie, skôr by som bral do úvahy nejakú dovezenú, z inej krajiny. nie som si istý, či nejaký náš slovenský výrobca sa môže pochváliť kvalitnými koženými sedačkami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 07. Dec 2023 10:34:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
jasne, akoze tiez som za to, aby sa podporoval nas trh, ale pri takychto veciach sa takisto radsej pozerame po dovoze. pridu mi kvalitnejsie, pri vyrobe si viac potrpia podla mna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 11. Dec 2023 12:08:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
presne tak, my sme napríklad kupovali naposledy gauč z Topsedačky a to tiež nie je slovenská výroba, ale majú sedačky dovezené z Talianska či Nemecka. a čo sa toho certifikátu týka, tak s týmto tam problém nemajú, ten sme videli. to je rozhodne vec, ktorá nesmie chýbať, to proste treba vidieť, keď kupuješ takúto vec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 03. Jan 2024 9:45:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
mariena, tak ako my si nepotrpime na nejake certifikaty, ked sa nam nieco paci, tak do toho proste ideme. ak je ta predajna overena, ze proste s nou ma niekto realnu skusenost, tak dalej neriesime. v takom pripade, ak by sa aj nieco vyskytlo, si myslim, ze nebudu mat problem aj s reklamaciou napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 04. Jan 2024 14:50:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
tak tak, tiez ked nieco chcem, tak idem po tom ako po udenom :D ono je najlepsie, ked ma dany obchod so sedackami aj eshop aj kamennu predajnu. vies, ze si to vies proste dopredu popozerat, aky maju nabytok atd, vyberies si a potom tam len nabehnes, obzries si to nazivo a kupis :D to je super.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2024 10:51:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Ja sa priznám, že inak málokedy takto pozerám na internete nábytok. Najlepšie sa mi nakupuje tak, že o tej predajni viem a idem rovno tam, nepozerám si dopredu. Aj tak sa veľakrát tie fotky líšia od reality, takže za mňa je toto také trochu zbytočné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 24. Jan 2024 8:02:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
ale zase potrebujes sa predpripravit :D ved ty nevies, ci tam ozaj budu mat to, co hladas. radsej si pozriem dopredu a hotovo. dobre predajne maju realne fotky, takze tam skutocne nema byt co ine, to je nezmysel. este som sa s takym niecim ani nestretla, popravde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2024 11:28:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Ja si teda najprv zisťujem, pozriem e-shop, recenzie, predajňu osobne a až potom sa rozhodujem. :-) Ešte som to neurobila tak, že by som šla do niečoho neznámeho a rozhodovala sa teda len podľa fotiek na internete. Možno ti to vyreklamujú, ak tam potom bude nejaký problém, ale to je ďalšia zbytočná vec na vyše, ktorú si myslím, že nechce riešiť nikto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 11:20:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Áno, to znie rozumne :) Treba byť obozretný a nie, že sa človek nechá nachytať. Veľa predajcov môže tvrdiť, že je to kvalita a pritom môže byť pravda úplne niekde inde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 05. Mar 2024 10:12:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Tak to sa teda mne ešte nestalo. :D Ale musím si zaklopať, lebo čo nie je, môže byť. Pre mňa je najdôležitejšia asi životnosť sedačky, ak má niekto takú, ktorá vydrží aspoň 10 rokov, tak by som uvítala tip na predajňu :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 544 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt