Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 5:45:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2017 11:33:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
za mna jednoznacne kovovy. o dreveny sa treba prilis strarat, aby nejak vyzeral. tieto moderne kovove ploty su fajn ako aj na udrzbu ale aj z estetickeho hladiska.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2017 13:03:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
My sme si zvolili cisto betonovy plot. Chcel som nieco, aby nam kazdy nevidel do dvora a tak no vacsie sukromie. Ikde ratam s tym, ze sa najdu dobre ruky co ho pocmaraju ale co uz. Raz za cas ho pretriem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2017 10:14:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
tak taky betonovy to je celkom fajn. len co ako vravis ak sa najde dobra dusa, ktora ti ho bude neustale nicit sprejovanim. mna by to nebavilo to stale surovat dole a to som si ani neni isty ci by to aj slo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2017 11:11:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
ak by som sa mal na to pozerat z estetickeho hladiska volil by som kovovy ak z bezpecnostneho alebo tak no sukromneho siel by som zas do betonoveho asi aj zalezi od toho aky mas pozemok a kde


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Sob 25. Mar 2017 10:31:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
my mame okolo domu betonovy plot.. taky s betonovymi blokmi.. chcel som zachovat co najlepsie sukromie lebo nepotrebujem aby my kazdy cumel za plot.. a musim si zatial vydychnut, ze som este nezazil aby mi ho nejaky chuligan docarbal a dufam to tak aj ostane..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 27. Mar 2017 9:47:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 27. Mar 2017 9:40:38
Príspevky: 41
chystam sa na kovovy plot taky trocha okrasny teda zena si taky rozkazala tak nech je teda po jej.. pozemok je skor taky na okraji takze moc nahladacov sa tam pohybovat nebude


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 8:35:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
drevene ploty su asi naj lebo co tie betonove to vyzera ako keby clovek zil v nejakej pevnosti. v poslednej dobre to ti ludia prehanaju s tym vytvaranim si sukromia, ako keby sa chceli uplne odrezat od okolia. to mi nejak ide proti gustu. plot by mal byt taky akurat nic prehnaneho ale tak aby aj ochranila ale aby nevytvaral az nejak prilisne velku barieru


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 11:25:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Tak ploty neviem zatial nemam ziadny len taky pleteny ale chystam sa na betonove stlpiky a drevo medzi ne. Zena chcela mat kovovy ale kvoli tomu ze budeme mat vacsich psov som sa rozhodol takto. Predsa to len bude bezpecnesie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 13:38:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Čaute, žiada sa mi rada, ak niekto mi teda budete vedieť pomôcť.
Máme ako plot betónové stĺpy a medzi tým drevené laty, kedysi to možno dobre vyzeralo, lenže teraz je drevo sivé, popraskané a teda vábivo to nevyzerá, keď idem okolo nášho domu. Preto by som chcel to drevo vymeniť, ale neviem za čo. Či dať tam niečo kované alebo dať drevo ako to urobil pôvodný majiteľ, neviem čo bude lepšie vyzerať. Viete mi dať tipy??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 13. Feb 2020 9:28:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Tonak isiel som ti pisat, ze preco si tam daval drevene laty, ale az potom som si precital, ze to byvaly majitel. Lebo po tom co vidim vo svojom okoli, a po skusenostiach, ktore mam, tak by som drevo na plot nedal.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt