Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:32:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 7:16:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Janica tak dobra moznost je vsetko. zalezi od toho, co by si ty chcela a od toho sa odrazit nejak pripadne. vies, ze keby chces napriklad zaluzie, tak potom uz len model vybrat. alebo keby chces den a noc, potom vybrat prevedenie. ono je to tak, ze kazdy ten model ma v sebe nieco ine, cim sa odlisuje od tych ostatnych. niektore lepsie tienia ako ine vdaka inemu zahnutiu lamiel, ine napriklad pripominaju drevo, lebo je pouzity iny material alebo teda povrchova uprava. tam je toho zase potom z coho vyberat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 9:58:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... janica... s tym by som si ja osobne problem nerobil, ci by to bilo do oci alebo nie... sustredit sa treba hlavne na to, ake bude mat to tienenie vyuzite, funkcie, vlastnosti a ako ti bude sluzit... to ci sa bude niekomu pacit alebo nie, ze ho mas na okne, tak tym by som sa netrapil... ale respektujem tvoj nazor, ze ho das ako vnutorne... mas teda aj vybrate nejake konkretne, ktore budes davat?... ci este stale pozeras, co je v ponuke?... kedze my sme davali exterierove zaluzie, o tom vnutornom moc prehlad nemam...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 7:18:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 35
@galadriel popozerala som si to, aj som si zhruba vybrala, že čo by pripadalo do úvahy. ale potom keď som nad tým tak rozmýšľala, že vlastne si neviem vybrať len niečo konkrétne, tak či by nebolo najlepšie, keby som ostala proste iba pri normálnych žalúziach. čo na to povieš?
@majcich no veď práve, že je toľko toho, že sama neviem. tak ostanem asi len pri tých žalúziach a chcela by som ísť k predajcovi sa opýtať na to, že ktoré tie modely, čo uvádzajú, že aký je medzi nimi rozdiel a teda nech mi on povie, ktoré by boli pre mňa domov dobré.
@bojkotak nejdem to opäť rozpisovať, aby som sa tu neopakovala. keď si pozrieš tuto, čo som písala, tak budeš vediet, ako som na tom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 9:13:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- kliossi podla mna by si nikto netipol, ze som vybrala taketo nieco... rozhodla som sa pre rolety Sunlite... vies, ktore su to? chcela som nieco netypicke a toto myslim perfektne splnilo, to co som chcela. .. ono su to vlastne normalne rolety, teda vyzeraju tak na prvy pohlad... ale ta lista, co je hore tak je taka podsvietena... som si povedala, ze to je super, ze vecer nemusim svietit velkym svetlom, ked sa pozera len telka napriklad... ze tie zaluzie to tak akuratne osvetlia... som zvedava, co na to povie nejaka navsteva, ked k nam potom zavita...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 7:22:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*janica ono si to vies aj sama pozriet. ale napriklad, ked som si to pozeral ja, tak vzhladom na to, ze ich je tam viacej a zase nie som taky odbornik na to. tak sa mi to potom plietlo a uz som nevedel priradit k jednotlivym modelom tie parametre vsetky. cize vsetkymi desiatimi schvalujem toho predajcu. aj si si uz pozerala, kde mas nejake najblizsie? na stranke sa vies prekliknut a vyhladat si pre konkretne miesto alebo pripadne podla toho, ze o co mas zaujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 10:49:09 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Milida ved to som aj chcel povedat, ze keby si si aj tu cesku pozrela, tak by si sa vedela aj v tej orientovat. Ono prevedenim je to presne to iste, len teda kazda je v inom jazyku. Ale to nam chvalabohu problem nerobi. I ked som cital, ze tieto mladsie generacie uz tak nerozumeju dobre ako my. No a ono ked si takto pozries tie jednolive modely, tak kazdy ma v podstate nejaku taku navyse funkciu, alebo ako by som to nazval. Ze na prvy pohlad to je badat, ale je to tam. Mne na prvy raz neslo do hlavy, ze naco tolko rovnakeho tienenia, ale potom som to pochopil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 7:32:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- norci22 a ty si sa sam v tom zorientoval, alebo ti niekto poradil, ci si isiel rovno za predajcom? lebo priznavam, ze pre mna to bolo ttrochu matuce. ale nasla som si cez ich stranku konktakt na predajcu Levit v Mikulasi a bola sa tam pozriet. byvam v jednej dedinke pri LM, tak som rada, ze som nasla takto blizko niekoho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 02. Nov 2021 11:04:55 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Milida u nas to bolo tak na striedacku. S firmou prisla zena, ze ked sa v praci bavili o tieneni, tak jej niekto poradil pozriet Isotru. A potom som ja vyberal, ktore zaluzie vlastne dame a ona potom farbu. Takze my sme to takto spolocne nejak vybrali vlastne. A ty ako teda? Bola si uz aj v tej predajni, ci sa este len chystas? Ono je fajn si to takto dopredu pozriet, ked je taka moznost. Aspon presne vies, kam mas ist ohladne toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 12:42:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 35
@majcich ano ano, presne takto som si to pozerala. reku co budem kde zbytocne sa vypytovat a zhanat. som si to skusila tam pozriet, ma potesilo, ze to takto pokope maju vsetky informacie, co clovek potrebuje. tusim su tam aj nejake montazne listy, alebo ako by som to nazvala, ze ako sa ktore tienenie daju namontovat, keby si to chcel niekto sam robit a aj formou aplikacii to tam je, ze si to vies stiahnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 10:36:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu ohľadne tienenia. Máme v obývačke také veľké presklené dvere a okná, ktoré smerujú na terasu a výhľad je potom vlastne do poľa, preto sme si aj takéto veľké okná vybrali :) Ale proste sa tam niečo tak či tak pýta na ne. Nech to nie je také holé hlavne keď sa zotmie. Aj keď nám tam nikto nevidí, aj tak mi ide o ten pocit súkromia ;) Žalúzie tam nechcem, to by bolo náročné na čistenie a nenapá mi v podstate nič iné. No teda ešte rolety, ale to by vyzeralo dosť divne si myslím :/

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt