Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:33:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 30. Okt 2020 21:53:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
nasi si normalne doniesli vsetko tak ako mali, najstroje mali svoje, vsetko pozakryvali, vymalovali, upratali si po sebe a mali sme to uplne bez problemov. byt tebou tak si hladam skor takych maliarov. oni by mali mat svoje zdroje proste a overene farby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 18:36:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
shippi píše:
vam nejaku odporucili ci si priniesli sami? a farba co zostala to vam nechali?


Vieš čo my sme si kupovali ale zase sme to mali tak, že oni nám povedali, že majú dobré skúsenosti s albapurou, že tú väčšinou odporúčajú keď treba maľovať na bielo tak sme kúpili tú. Zase to nebolo tak, že by len povedali, že si máme kúpiť akú chceme. Len proste oni to tak robia, my sme im ju nachystali a zvyšok už spravili oni, vrátane teda zakrývania a podobne. Takže aj keby si neprinesú žiadnu sami tak sa treba spýtať s akou majú dobré skúsenosti a myslím, že vám poradia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 02. Nov 2020 12:56:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
aha tak dobre tak ja sa spytam ak by sme na takych teda narazili ale dufam, ze to bude bez problemov teda. uz aby sme to mali hotove. a to este dufam, ze teraz nemaju problem s tym takto niekam prist ked je takato situacia ale oni mac asi na vyber nemaju


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 14:28:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
shippi píše:
aha tak dobre tak ja sa spytam ak by sme na takych teda narazili ale dufam, ze to bude bez problemov teda. uz aby sme to mali hotove. a to este dufam, ze teraz nemaju problem s tym takto niekam prist ked je takato situacia ale oni mac asi na vyber nemaju


Tak to už sa musíte s nimi dohodnúť ale bolo by dobré keby to bolo čo najskôr a teraz už môžeš normálne chodiť kam potrebuješ aj čo sa týka obchodov a všetkého ostatného takže to by nemal byť problém


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 15:14:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
kto vam to bude malovat uz viete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 17:49:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
kymbosa hej no je mi to jasne, dufam, ze s tym nebudu mat nejaky problem. teda uvidime ci nam budu kazat si vsetko nakupit vlastne. neviem vobec ale ci to mam teraz uz pred sviatkami riesit alebo uz radsej pockat do noveho roka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 17:55:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
macomes zatial este presne nie. mame zatial dve firmy asi co viem co u nas takto chodia malovat ale este som ich nekontakoval lebo prave vaham ci to uz nenechat na buduci rok ako som uz pisal. neviem ci teraz budu mat este teraz nieco volne, uz pred vianocami si kazdy robi taku pohodicku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 20. Nov 2020 23:13:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
aha no ale aby si potom vychytal vobec aj nejaky volny termin vies. mohol by si uz teraz zajednat aspon termin na buduci rok teda a budes mat istotu, ze pridu ked ti to bude vyhovovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 19:11:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
shippi píše:
kymbosa hej no je mi to jasne, dufam, ze s tym nebudu mat nejaky problem. teda uvidime ci nam budu kazat si vsetko nakupit vlastne. neviem vobec ale ci to mam teraz uz pred sviatkami riesit alebo uz radsej pockat do noveho roka


Čím skôr to vybavíte tým menšia bude pravdepodobnosť, že bude nejaký problém. A podľa mňa keby ste chceli tak by sa to v pohode dalo stihnúť aj teraz pred sviatkami a mali by ste potom pokoj. Ale to je už na vás ale termín si rezervovať môžete


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 19:19:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
macomes píše:
aha no ale aby si potom vychytal vobec aj nejaky volny termin vies. mohol by si uz teraz zajednat aspon termin na buduci rok teda a budes mat istotu, ze pridu ked ti to bude vyhovovat


Presne to aj ja vravím a teraz sa podľa mňa veľa vecí aj porušilo a mali by voľné niečo už aj teraz. Aspoň teda ja som taká, že keď niečo musíme spraviť a viem o tom tak by som najradšej mala všetko spravené čo najskôr alebo to aspoň zajednala


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt