Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:30:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 10:58:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jasamia hej hej, presne ako hovoríš. Ono si to človek ani nejak neuvedomí, pokiaľ fakt si nespomenie na tie iné farby, že tam to ani nie je že vôňa ale skôr zápach. Aj keď nerada používam toto slovo, ale tak je to proste tak v porovnaní s touto farbou. Odteraz už len túto kupujem, keď bude treba maľovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 7:58:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
karcialajci80 osobne zatial nie, ale bol som pozriet a pomoct u kamarata, ked sa prestahoval a islo sa malovat. tak si vymyslel, ze si pozicia tu pistol na striekanie farby. som bol na to zvedavy, lebo dovtedy som sa s tym tiez este nestretol. ale to ti bola parada, raz dva hotove a nebolo po tom ani tolko upratovania a drhnutia ako ked sa maluje normalne.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 10:32:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Emano musim povedat, ze takyto sposob malovania aj mne najlepsie vyhovuje. Len si treba dat bacha na to, ze aka farba sa pouzije. Pretoze nie kazda jedna je vhodna na striekanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 11:47:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Emano ja som sa stále k tomu ešte nedostal, čo ti poviem. Furt niečo do toho, tak sa to odkladá a odkladá a teraz ani neviem, či zoženiem niekde farbu a už tobôž nie takúto pištoľ. Skúsim pozrieť, či sa dá objednať aspoň, že by som si potom farbu na predajni len vyzdvihol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 12:42:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
sakxia ja som ju dokonca stihla aj poradit jednej susede u nas. ona ma male deti a ze bezne mava v pivnici odlozenu farbu a ked nieco vyvedu, zaspinia, pokreslia alebo co, tak zoberie kybel a proste to zamaluje. ale ze by chcela uz aj vsetko nanovo premalovat, nech to je take jednoliate, tak som jej hovorila, ze my sme toto a toto kupili a ze to islo perfektne, aj som ju zavolala, nech sa pride pozriet. tak to vyzera tak, ze uz riaden profik, ked rozdavam taketo rady haha.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 9:25:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
emano prosim ta, to kazda farba sa da takto striekat tou pistolou? a ake mnozstvo sa toho minie? viac, menej ci rovnako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 10:54:20 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Horarka ti tvrdiť ani že ani že nie, taký prehľad o tom skutočne nemám. Ale podľa mňa to nebude možné pri každej farbe. To by bolo najlepšie, keby si si vyhľadala alebo sa rovno na to popýtala, keď budeš mať vybratú farbu. Či to plánuješ opačne, že hľadáš takú, ktorá sa dá striekať?
Karcialajci80 ale zoženieš všetko normálne, však objednávať sa dá a dá sa to aj tak, že si zajednáš tovar a prídeš si do predajne vyzdvihnúť. Však to zase nie je tak, že by sme boli odrezaný od všetkého.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 12:36:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Ahojte, kúpila som domov farbu, že by som chcela omaľovať. Len sa chcem opýtať, že či vlastne treba ešte niečo robiť s tými stenami, kým sa pustíme do maľovania. Mám na mysli nejakú predprípravu alebo také niečo.

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 29. Nov 2021 10:03:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ingrida23 neviem, že čo presne máš na mysli. Ak je to staršia stavba, že sú už na stene nejaké nátery a je ich dosť, tak sa to môže oškabať, následne sa dá penetrácia a potom maľuješ. Či nejak inak si to myslela?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 29. Nov 2021 10:41:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Emano no hej, to máš pravdu, však ono tuším pre živnostníkov fungujú normálne predajne a do niektorých sa dá dostať normálne, akurát sortiment je obmedzený. Ale tak čo ti poviem, no ma to doplašilo zase, ako aj predtým, keď toto porobili.
Ingrida23 akú si kupovala farbu? Značku mám na mysli.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt