Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:10:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 01. Okt 2020 10:19:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
Jaaaaj, tak uz teraz ked si mi to takto opisala, tak viem, ako to mate poriesene...Ja som si to pomylil s interierovymi zaluziami, prepac...Preto mi to neslo do hlavy, ako mozte mat zaluzie a pritom v pohode otvarat tie HST dvere/okno...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 02. Okt 2020 8:07:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...ahojte...mna by zase zaujimalo, ktore tienenie vychadza tak cenovo najprijatelnejsie?...ale zase aby to nebolo nejake zastarale tienenie, chcem aby to malo aj nejaky ten smrnc...dakujem ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 05. Okt 2020 8:55:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
cauko ketmaka :) asi nechces pocut, ze klasicke interierove zaluzie su najlacnejsie, ale je to tak! ak nemas alebo nechces vela penazi investovat do tienenie, tak fakt budes musiet zvolit len interierove zaluzie alebo potom mozno nejake latkove rolety. ale ak ti mozem poradit, tak na tieneni by si nemala setrit. je lepsie si hned zakupit kvalitne tienenie a mat po zbytok zivota pokoj!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:32:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ketmaka vsak pobehaj nejake firmy, daj si spravit cenove ponuky a na zaklade toho sa rozhodnes, ake tienenie si budes moct dovolit. Mozno ti daju dobru cenu aj na nejake ine tienenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 10:17:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
tiez by som ti tak poradila @ketmaka ako napisal @romikg00, ze treba zajst do nejakych predajni a popytat sa na tienenia a dat si spravit cenove ponuky. lebo velmi zalezi aj od toho, ako velke okna mas, ci mas standartne rozmery alebo nejake atypicke, atd. my sme to tiez takto spravili, ked sme vyberali tienenie. my sme dali plisse zaluzie, lebo sa nam viac pacili ako klasicke vnutorne zaluzie. mozem ti poslat do sukromnej spravy aj fotku, ak chces :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 8:05:39 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Dajte si pozor, aby ste vela atypickych rozmerov nemali, lebo potom sa nedoplatite. Vsetko co vyrabaju v atype, je dva krat drahsie ako klasicky rozmer. Ma islo porazit, ked sme zariadovali dom a chceli sme atypicky rozmer napriklad postele a uz pytali za to taky priplatok, ze sme si to radsej rozmysleli. S tienenim neviem ako to je, ale tiez si myslim, ze to bude tak isto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 12:43:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...dakujem vsetkym za nazory...mate pravdu, mali by sme sa vybrat do predajne a tak si to zistit...my nemame ziadne atypicke rozmery, vsetko su klasicke okna, tak snad za take okna ziadne priplatky nebudu...a vedeli by ste mi poradit aj nejakeho dobreho predajcu v okoli Nitry?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 8:56:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
@ketmaka pozerala som predajcov spolocnosti Isotra a oni maju v Nitre az dvoch, takze si aj vyberat mozes :D bud firma Profimont alebo studio tieniacej techniky Markat. tito dvaja ponukaju ich tienenie, tak chod k nim pozistovat blizsie informacie :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 10:08:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...dakujem, dakujem kavca, ze si si nasla ten cas mi to pozriet..velmi si mi tym pomohla, dakujem este raz!...uz dnes to nebudem silit ale buduci tyzden pojdeme s manzelom obehnut tieto predajne...behneme asi do obidvoch a uvidime, ake nam daju ceny...potom sa ozvem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 10:34:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Dakujem este raz velmi pekne za rady. Chcem vam napisat koncove stanovisko ake sme spravili a to take, ze sme si uz vybrali ake tienenie chceme, oslovili sme aj firmu, ktora nam to prisla vsetko zamerat. No budu nam ich montovat az potom, ked budeme mat aj fasadu spravenu. Tiez tvrdili, ze to tak bude lepsie. A vybrali sme od isotry, zaluzie Setta 90 v takej tmavo sedej farbe, kedze mame aj tmavu stresnu krytinu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt