Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:47:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2016 8:14:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Emmy a môžeš mi teda aspoň tú firmu ktorá vám to realizovala napísať? Ale tak v kúpeľni môže byť aj kombinácie že aj podlahovka aj taký ten rebríkový radiátor, nie? Či to je zbytočné, aj to aj to?
Romoprady takže podľa teba by bolo najvhodnejšie keby dám tie rohože, hej? Nemám nejako komplikovaný pôdorys izieb, iba klasické štvorcové izby. A cenovo vychádzajú ako rohože a káble?Ktoré sú lacnejšie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 12:22:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Tak toto ešte zvládnem ti napísať, pokiaľ nechceš aj nejaké odbornejšie veci vedieť, to by som potom musela manžela pustiť k počítaču aby ti to popísal. Riešili sme toto kúrenie cez firmu warmup, oni majú aj vlastnú montážnu čatu takže to na tom bolo fajn, že aj produkty sme mali od nich a zároveň nám to hneď aj našteľovali a pozapájali:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 8:27:42 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@anezula pokial nemas podorys komplikovany tak hej, dal by som tam na tvojom mieste rohoze..Alebo to este mozes tak spravit ze najst si firmu cez ktoru to budes riesit a vacsinou sa da ze im tam posles svoju technicku spravu alebo teda dokumentaciu a na zaklade toho ti spravia aj cenovu ponuku aj ti poradia aky presny typ tych rohozi..co sa tyka ceny, tak viem ti sem pridat link http://www.shop-kurenie.sk/vyk-rohoze-p ... cat-4.html a tam si to pozri..lebo su aj rozne velkosti aj rozne ceny..ale neviem ci ty ako zena sa do toho budes rozumiet, takze radsej by som to nechal na odbornikov


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 20:51:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Emmy ďakujem zato že si mi to napísala ;) ;) Romoprady podstate ten link čo si mi sem pridal tak to je od tej firmy ktorú mi tu napísala aj Emma, že? Dobre som to pochopila? Pozerala som že aké ponúkajú, ale pravdu povediac som bola z toho jeleň, vôbec som sa do toho nevyznala. Ale našťastie mám brata ktorému som to poslala aby sa nato pozrel ale aj tak sa budem osobne kontaktovať na nich, bude to tak asi najlepšie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 20:05:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Anežka nemáš začo, rada som ti to napísala, aspoň teda to, keď nič iné som nevedela. Aj si kontaktovala tú firmu, alebo si pozerala ešte nejaké iné? A vlastne postúpila si nejako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 14:27:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@anezula v podstate ano, je to ta ista firma takze dobre si to pochopila ;)Vobec sa necudujem ze si sa do toho nevyznala, vsak s kurenim ma dost co robit aj chlap aby tomu porozumel nie to este zena.. A uz ste im tam volali, alebo poradil si s vyberom sam brat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2016 8:24:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Emma a romoprady, takže pýtate sa ako som postúpila tak Vám to idem napísať takto do spoločnej správy. Ako ste mi poradili firmu warmup, tak sme to spoločne s bratom pozerali na internete. On mi už povedal ktoré materiály by on zvolil ale predsa len som sa nakontaktovala na nich a poslala som im pôdorys môjho domu lebo mi hovorili že oni majú taký postup a na základe toho pôdorysu mi spravia cenovú ponuku. Ešte mi neprišla takže som zvedavá ako to vypočítajú a potom keď tak sa rozhodnem či spravíme objednávku alebo budem hľadať ešte inú firmu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2016 9:47:15 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Anezka tak fajn postup ste zvolili.. Tvoj brat aj ked sa mozno vyzna do takychto veci ale vzdy je lepsie sa kontaktovat na odbornikov ktory pracuju v tejto oblasti a vedia predsa len lepsie poradit.. A co vam poradili na tvoj podorys, tie rohoze alebo kable? Toto ma zaujima


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2016 14:01:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Mal by som jednu takú technickú otázku na vás, riešil niekto aj dodatočne elektrické podlahové kúrenie do domu? Ako ste postupovali a oplatí sa vôbec takéto kúrenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Ned 20. Nov 2016 20:13:59 
okoloidúci

Registrovaný: Ned 29. Mar 2015 9:24:32
Príspevky: 8
karcialajci80 píše:
Mal by som jednu takú technickú otázku na vás, riešil niekto aj dodatočne elektrické podlahové kúrenie do domu? Ako ste postupovali a oplatí sa vôbec takéto kúrenie?

Samozrejme že sa elektrické podlahové kúrenie neoplatí. Postupnosť z pohľadu ceny je drevo, uhlie, plyn, čerpadlo..... a posledná zo všetkých možností je elektrina. Podlahové kúrenie napr. do kúpelne je už iná otázka. Pokiaľ niekto nechce studenú podlahu z vane alebo sprchy, tak tam je to namieste. Zohriata podlaha za pár sekúnd, jednoduchá inštalácia hneď pod dlažbu, to už má logiku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt