Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:28:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 12:45:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
Záruka sa v prvom rade vzťahuje na farebnú stálosť, aby terasa nevybledla.
Aspoň čo som si zisťoval, ale to je dobré, lebo práve to je podstatné, lebo pri mnohých sa to stáva, že vybledne, že od slnka od vody zostanú fľaky a mnohokrát sa s tým potom nedá už nič robiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 25. Nov 2020 20:03:36 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Dodino tak o to ide najviac aspon z mojho pohladu lebo fakt je ten, ze vela som pocul o com, ze drevoplast vybledol a preto sa musela menit cela terasa :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 26. Nov 2020 18:31:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Plexo presne toto, že najlepšie často, keď si sám pozisťuješ, sadneš nad to a podobne.
Ja som len na nervy z toho, že keď je niekto starší tak si myslí, že vie všetko. Z toho som na nervy. Ako aj môj otec a pritom všetko sa veľmi rýchlo mení. Napreduje aj technológie a to on už nemá znalosti ani len náhodou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 27. Nov 2020 8:59:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Livianito keby som sa mal nad tymto rozculovat, tak sa rozculujem stale, lebo moj otec je taky. A nedajboze, ked mam iny nazor ako on, to potom sa so mnou nebavi aj dni.
Ale som si povedal, ze je to moj dom, ja ocenujem, ze mi chce pomoct, ale my chceme technologie, ktore uz dnes su, chceme moderny domov, chceme aby to vydrzalo aj dobre vyzeralo. Preto si budem radsej sam zistovat od ludi, co maju skusenosti a vedia pomoct, poradit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Nov 2020 10:32:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 10:31:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Norci ono napríklad mne sa pozdávalo aj exotické drevo, lenže to, že má taký názov neznamená, že je aj kvalitné, ale to som na to prišiel len nedávno.
Ale Timbermax o ktorom som sa tu dočítal, tak vzhľadovo pripomína kvalitné exotické drevo a to ma oslovilo. Takže my pôjdeme na jar do tohto. Aj keď najradšej by som ešte teraz. Ale to musím zistiť, či by to vôbec bolo možné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Nov 2020 12:14:04 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Dodino to keby som niečo také videl, to by som hneď dal reklamovať tej firme, kde by som to kupoval, to také niečo sa nemôže stať, to by mali firmy garantovať. Napríklad čo drumky písal tak táto firma to garantuje a aj dávajú na to špeci záruku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 04. Dec 2020 14:06:42 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Drumky mne čo sa páči, len to sa nehodí všade. Tá značka má aj akoby dubové palubovky. Také akoby opotrebované drevo a to tiež môže dobre ukázať niekde na terase, len to musí aj ladiť s domom, musí to byť v jednom štýle.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 09. Dec 2020 11:36:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Mosvlad to som nevidel, že aj niečo také majú, to sa idem pozrieť, že čo je to zač aké sú tie dosky hrubé, ja som sa hneď zameriaval na klasiku a čosi takéto som ani nezaregistroval, hádam aj nejaké fotky toho nájdem ako to vyzerá.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 18. Dec 2020 10:22:58 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Bohro, tak to je normálne, lebo nie je to vzhľad ktorý by sa hodil všade, ono dobre si to treba rozmyslieť, aby to aj dobre ukázalo, aj aby to bolo funkčné a zároveň aj pevné, to je to, čo je podstatné :P

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 18. Dec 2020 14:25:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Drumky...tak na jar je to najlepsie, ale cim skor tym lepsie, lebo jak ty myslim, ze viaceri sa prave na jar rozhodnu do tohto ist...takze najlepsie sa dohodnut co najskor kedy by bolo vhodne to vyriesit...viem, ze clovek teraz pred Vianocami toho vela nevyriesi...ale aspon si obvolat a dohodnut pripadne stretnutie, ze aku terasu, ako by to cele vyslo, nech uz ptoom ozaj len vyberies odtien a dostanes termin...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt