Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:15:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2019 12:32:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Ale ved by som si nasiel na to nejakych majstrov alebo by som kamaratov poprosil aby mi s tym dosli pomoct, len by som aspon nejake tie peniaze usetril. To je pre mna taka lakava vidina.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 28. Mar 2019 8:01:50 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Toto nespravis dobre, co mas v plane, aspon moj nazor je taky.
To, ze usetris nejake peniaze, ja chapem, ze je to lakava vidina, ze to proste lakavo posobi, ale velmi rychlo sa moze stat, ze narazis na problem. Montaz terasy by mali robit schopni, zrucni majstri, ktori maju kvalitne naradie, skusenosti a poznaju aj dosky, ze presne vedia ako je potrebne ich polozit aby terasa sa nejako nekyvala, ale aby bola stabilna!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 28. Mar 2019 18:46:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...ako dlho taka montaz terasy trva??...neni to na dlho?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 29. Mar 2019 7:54:50 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
To vsetko zalezi od samotnej terasy, od toho aka je velka, ze kolko metrov bude potrebne polozit. Ale neni to na dlho. Aspon u nas to nebolo, kedze sme aj dosky aj montaz riesili od jednej firmy, od Timbermaxu, ze sme si to nejako nekuskovali. Ze dosky od jednej a montaz od druhej. Alebo nedajboze aby som si montaz sam doma robil :D :D
Ked sa do toho da firma, co s tym robi tak ono to ide ako po masle, uz maju skusenosti, tak im to ide od ruky a netrva to. Toto je to najmenej ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2019 11:20:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...preco neni dobre aby si to clovek sam robil?...mam doma celkom sikovneho chlapa...mozno by to zvladol...aj ked nic taketo este nerobil co viem...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2019 9:22:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
podla mna si si sama odpovedala, ked si napisala, ze nieco take este nerobil..:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2019 5:34:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Ketmaka, nečítala si asi čo som dávnejšie písal. Myslím, že pevnosť samotnej terasy záleží vo veľkej miere od montáže.
Od kvality montáže aby som bol presnejší, čiže aby všetko bolo spravené a podoťahované ako má byť, aby to nebolo odfláknuté.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2019 7:41:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
sam by som neriskol robit terasu zo ziadneho materialu, je jedno co by to bolo, ci by to bolo drevo alebo drevoplast alebo neviem co.
Podla mna je toto jedna z veci, ktora patri do ruk odbornikov, proste ludi, ktori vedia, co ako ma byt zatiahnute, spravene, na akom podklade ma ta terasa stat aj kadeco ine :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2019 6:17:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
ako keby nestacilo keby je terasa so zamkovou dlazbou, ved to je podla mna aj jednoduche spravit, ani starat sa o to nejako netreba ani nic a tiez je to pomerne cenovo dostupne riesenie, tak preco si zbytocne chcete komplikovat zivot?
ja mam v hlave, ze to takto vyriesim, len este mam na to zopar mesiacov cas, tak som este nic nekupoval :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2019 7:55:50 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
To zase si neviem predstaviť, to podľa mňa na terase dobre nevyzerá, nedá sa dobre tá dlažba tak dočistiť do čista. Čiže toto je varianta, ktorá sa mne nepozdáva.
Do ktorej by som ja nešiel ani za svet. Ale tak každý sa na to môže inak pozerať, ja to chápem. Ale mne sa to nezdá.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt