Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:21:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2019 8:12:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
dobre si si všimol cirkom! po pravde mi to už začalo trochu liezť na nervy, lebo som nečakala, že sa ľudia budú vyjadrovať len k tomu a vypytovať sa neustále to isté. som rada, že aspoň ty si mi napísal čosi iné a poradil si my aj výrobcu. a toto je výrobca od ktorého tienenie máte i vy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2019 10:47:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
hrontie píše:
dobre si si všimol cirkom! po pravde mi to už začalo trochu liezť na nervy, lebo som nečakala, že sa ľudia budú vyjadrovať len k tomu a vypytovať sa neustále to isté. som rada, že aspoň ty si mi napísal čosi iné a poradil si my aj výrobcu. a toto je výrobca od ktorého tienenie máte i vy?


Hned som to vedel, ked som si precital spravy, ze ti to uz bude prekazat! Ano, mame od nich aj my, dobre si napisala.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Apr 2019 13:36:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@hrontie: Ak sa mozem aj ja pridat do diskusie, tak by som ti rad povedal, ze sa nemusis bat a ze tienenie na atypicke okna tiez zozenies. Ako co sa tyka penazi, isto to bude viacej ale zase treba to a su to spravne investovane peniaze. Ako som si vsimol, tak uz ti tu spomenuli velmi dobreho vyrobcu Isotra. Oni tusim vyrabaju aj atypi. My od nich mame zaluzie vonkajsie ale na klasicke okna, takze sme problem nemali ale mari sa mi, ze nemaju problem vyrobit. Skus sa im ozvat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Máj 2019 9:55:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
a všetko v pohode funguje cirkom? nemali ste s nimi žiadny problém? ako ich máte ukotvené? môžeš mi aj bližšie info napísať?

samozrejme, že môžeš Lambor. čím viacej ľudí, tým pre mňa lepšie. budem len rada, keď mi tu viacerí napíšete. a tie vonkajšie žalúzie máte ako ukotvené? tie sa musia už do zateplenia nejako ukotvovať alebo ako to funguje?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Máj 2019 11:42:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@hrontie: Ohladom montaze ti nebudem vediet povedat, kedze som pri tom nebol. Ked nam prisiel majster montovat zaluzie, tak bola doma iba zena lebo ja som musel vycestovat na pracovnu cestu. Celkovo vacsinu vonkajsich zaluzii musi montovat iba kvalifikovany odborny pracovnik. Ale mame to ukotvene nejako v stene , takze to vobec nie je vidno. Pekne nam to spravili.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Máj 2019 13:16:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
Esther55...vidis, tak uz budes vediet...maju ich dost vela...na stranke isotra.sk ich maju vsetkych aj vypisanych, tak si pozri...nejdem ti ich pocitat, na to nemam momentalne cas...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2019 8:30:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 15. Feb 2019 9:11:01
Príspevky: 19
@misiaak= ako som si všimla od teba správu napísanú a hlavne firmu, ktorú si tu spomenul, tak som si povedala, že som na správnom mieste :) Ohľadom nej totiž viem aj ja poradiť, máme od nich na celom domčeku exteriérové rolety ;) Takže ľudia som aj ja k dispozícií, ak budete niečo potrebovať zistiť ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Máj 2019 10:35:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
to je veľká škoda Lambor :/ myslela som si, že si pri tom bol a že mi budeš vedieť poradiť. no počkám teda ešte na cirkom-a, on snáď bude vedieť. musí byť kvalifikovaný odborný pracovník? :o :shock: a toho ste kde zohnali?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Máj 2019 8:19:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@hrontie: No tak vies, vobec sa mi nedalo vybavit si volno, kedze to bolo presne v case, kedy som musel vycestovat a zase ich sme odvolavat nechceli, lebo sme chceli tienenia mat cim skor namontovane a preto som to nechal na zenu. Zvladli to super. Odborneho pracovnika sme mali priamo od nich (od tych, kde sme objednavali zaluzie, oni su partnermi Isotry - maju v ponuke ich vyrobky ale zaroven ich chodia aj montovat). Lebo ved Isotra je velka firma, ktora len vyraba tienenia, no to isto uz vies.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Máj 2019 13:55:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
nevim co este spekulujes hrontie. je to uplne jednoduche, pozri na nete predajcov, zajdi k nim, vyber tienenie a potom budes cakat dalsie cca dva mesiace, pokial ti ich vyrobia a pridu namontovat. ved to take komplikovane vobec nie je! nechapem, co tu tolko toho riesis!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt