Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 17:07:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 10:07:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Baroon ono montaz asi priamo nezabezpecuju. To skor keby si sa dohodol nejak s predajcom, ze by ti vedel posunut kontakt na nejaku partiu, co sa tomuto venujem. Myslim si, ze s tym by nemal byt problem, ze uz to maju takto nejak medzi sebou dohodnute, ze sa odporucaju navzajom. Tak pri zaluziach mas taku vacsiu flexibilitu a moznost ako si to nastavit, kedze lamely sa daju aj nahybat, to pri roletach nemas, tam je to cisto hore dolu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 12:09:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
karcialajci80 to som este nepocula o niecom takomto, ked ti mam pravdu povedat. akoze ze su tie lamely na vrchnej strieske a po bokoch, tak to hej, ale ze by sa dali naklanat a este takto rozne, tak to je novinka. a to ako sa ovlada? nejak dialkovym alebo rucne alebo sa to aj cez appku da? lebo tienenie viem, ze uz sa da prepojit aj s inteligentnou domacnostou?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 8:06:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
erdzi funkcnosti vadit nebudu, jedine, ze by ti vadili vizualne, ale to ide tiez lahko vyriesit. staci troska tmelu alebo silikonu a vies to vyspravit. ale nemyslim si, ze ked tam das nove tienenie, tak ho budes tak skoro menit. a ak aj ano, tak je mozne, ze sa ti podari ho vymenit za nieco, co tie dierky zakryje alebo sa bude montovat tiez do nich. o tom tazko polemizovat teraz.
horarka ano, presne aj toto je napriklad dovod, preco je lepsie ist si to pozriet nazivo. vsak ono ked chces robit objednavku, tak tak ci tak by si isla k tomu predajcovi. nemyslim si, ze by si niekto trufol len tak odoka tienenie sam objednavat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 7:49:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
dromir jaj myslis, ze takto to potom funguje, ze takto si vlastne pomahaju ako keby a dohadzuju sa navzajom. no to moze byt, lebo pravdupovediac ani neviem, ze kde inde by som mal hladat niekoho ohladne montazne. skusim sa na to popytat potom. hej no, to je taky hlavny rozdiel, ale reku ci tam nebude este nieco ine aj. z tohto mi lepsie vychadzaju zaluzie, ale aj tie rolety maju nieco do seba si myslim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 8:16:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
burak ale tak vies ako, ludia su kadejaki, co ti poviem. ale zase ak s tym ma niekto skusenost a vie si to sam zamerat, tak v tom pripade nevidim dovod, preco by sa to nemohlo dat. ale kazdopadne uznavam, ze navsteva predajcu je najlepsia moznost v takomto pripade. predsa uz len kvoli tomu napriklad, ze tam sa daju pozriet vzorkovniky a nazivo teda tie farby a to je isto lepsie. tusim maju aj take odporucanie, ze na monitore by to mohlo malinko skreslovat, alebo take nieco.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Dec 2021 13:37:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
baroon tak na pohlad moc asi nie, ale co sa tyka toho, ze rolety su ako keby jeden kus a so zaluziami vies predsa len tak inak manipulovat.... ale ked mat tienenie akoze zatiahnute, tak v tom pripade potom ano... neviem ci aj nejak badat nejaky vyrazny rozdiel v tom... ale pozri... dolezite je to, ako sluzia, no nie?.. a v oboch pripadoch mas tienenie zabezpecene na sto percent... plus teda este aj tie dalsie benefity k tomu...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Dec 2021 8:39:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
ahojte, vedeli by ste mi poradit, kde sa vyplatia kupit vertikalne zaluzie? ziadne ine mi nemusite nukat ani menovat moznosti. ja som rozhodnuta, ze chcem taketo, uz dlhsie po nich tuzim. len neviem, kde sa vyplatia kupit, ci nebude niekde nejaka akcia nahodou :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 7:23:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Baroon tak vyskusaj pozriet aj na webe, ci tam nebudu nieco mat nahodou spomenute. Pri niektorych druhoch tienenia je montaz jednoducha, ze si staci pozriet navod, pripadne nejake video a sikovnejsi si to vie aj sam doma porobit. Ale skor by som stavil asi na toho predajcu, ze ten bude asi najlepsie vediet poradit niekoho na pripadnu montaz. Dost ludi preferuje skorej zaluzie, ako aj ty spominas, ale stretol som sa aj s takymi nazormi, ze ludia len a len rolety zastavali. Takze to je asi dost individualne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 10:14:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
dromir a pri tych vertikalnych, co som ja spominala, ze by som chcela, tak tam nevies, ze aka je montaz? ci sa to da zvladnut alebo sa v tomto pripade oplati lepsie si niekoho na to zavolat?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Jan 2022 12:29:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
ruth tak ono ked si zoberies, tak v podstate kazde jedno tienenie si vies aj sama doma namontovat... len otazkou je, ci sa do toho chces pustat aj v pripade, ze sa tomu moc nerozumies.... samozrejme, da sa to vsetko nastudovat, precitat, pozriet si videa a podobne... dokonca aj appky na to existuju... si myslim, ze to je vsetko zavisle od sikovnosti a pohodlnosti... ale akoze, ak by si si nebola ista, tak radsej niekoho oslovit... to by ti aj predajca vedel uz potom poskytnut kontakt na niekoho... podarilo sa ti za ten cas aj nieco pozistovat?.. alebo pozerala si si nejake moznosti, ze od koho sa ti tak pozdavali tie zaluzie?..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt