Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:53:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 20. Júl 2020 11:20:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
persk si jej to ani nemal hovorit a tym padom by si nebol ani zly. niekedy treba radsej cusat pred zenami, to si sa este nenaucil? vy ste asi spolu kratko, co? hehehe

kucharocka ano, to by som povedal, ze je velka vyhoda, ze ich nema vela ludi. niektore su take luxusne kusky, len na tie zase musi byt clovek aj stavany, nie kazdemu sa paci taky styl.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 22. Júl 2020 8:09:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Ale za tu montaz a vynos sa uz nieco plati Mossi, nie? Ci aj to poskytuju zadarmo? Pri Poprade v jednej dedinke byvame, takze je to dost daleko a ta doprava by nam velmi pomohla, keby sme ju nemuseli riesit a ani platit. Jasne, mam tam viacero veci vyhliadnutych :D Vsak oni tam brutalne kusky ponukaju :) :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 10:53:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Samoabetka to ti neviem povedat, kedze my sme s nimi ani montaz a ani vynos neriesili.
No myslim si, ze za to si nieco uz pytaju, ale vobec neviem kolko.
Ved to potom pri objednavke sa s nimi uz dohodnes, oni ti isto povedia a spytaju sa ta, ci budes mat zaujem aj o vynos ci montaz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 9:19:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
To je obrovska pravda, ze v Topsedackach maju prevazne luxusnejsie sedacky a hlavne take, ktore v ziadnej inej predajni nenajdete. Boli sme u nich minuly tyzden a vybrali sme si takuto krasku ;) :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 10:48:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Mas pravdu, na to sa spytame ked tam budeme osobne a nieco budeme objednavat od nich :) Dakujem ti velmi pekne za vsetky rady, ktore si mi poskytol Mossi. Vazim si to veeeeelmi! ;) :)

Bardanka pekna je a ona sa da aj rozdelit na jednotlive "kresla"? Ci je spojena? Lebo takto to vyzera, ze je len tak poskladana a ze sa da podla potreby aj inak rozmiestnit, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 11. Aug 2020 11:15:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Ano, da sa rozdelit bardanka ;) :) Presne tak ako pises, da sa rozdelit aj na kresla. Ukazovali nam to aj priamo v predajni :) Prave preto ma aj oslovila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 14. Aug 2020 8:43:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Bardanka to taku farebnu sedacku ste si zakupili??? :shock: :shock: To sa vam paci??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 17. Aug 2020 8:47:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Jasne duri, tebe sa nepaci? Podla je riadne pekna! My mame radi take vesele farby a ked sme zbadali tuto sedacku, tak sme si hned povedali, ze ta musi byt nasa :) A aj bude ;) :) :oops: A vlastne je mi jedno, ci sa ti paci alebo nie, dolezite je to, ze sa paci nam :oops: :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 18. Aug 2020 10:55:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Samoabetka ved dajte potom vediet, ako ste pochodili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 24. Aug 2020 11:52:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
...ejha, na aku fajn temu som narazil:D...topsedacky, to je mega predajna:)...musim sa aj ja pochvalit, my mame od nich viac veci..mame sedacku, manzelsku postel a matrac..vsetko sme u nich kupovali, lebo maju take kusky, ako ostatni predajcovia nemaju!..fotky odomna ale nechcite, take veci ja nefotim:D:D..na to je expert moja zena, kedze ona sa musi vsetkym kamaratkam vzdy pochvalit, co kupila:D..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt