Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:17:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 08. Jan 2021 9:12:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
dakuje, dakujem ;) :) co ja viem, proste ked vidim a chytim ten potah sedacky, tak citim, ci je to kvalita alebo nie. a taktiez aj ked si sadnem na sedacku, tak to proste citim, ci je labilna konstrukcia alebo dobra. iba takto ti to viem vysvetlit. a hlavne by som tym, co sa do takychto veci moc nevyznaju a nevedia to odhadnut poradila, nech sa riadia odporucaniami od druhych ludi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 11. Jan 2021 10:05:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Uz si teda viac sedaciek kupovala, ked mas taky dobry cit v rukach, co?? Ale chapem ta, to aj moja mamka ked som bol mladsi a chodili sme nejake oblecenie kupovat tak vedela, ktore tricko je kvalitne a ktore nie. Ty to tak mas teraz uz aj so sedackami :lol: To je velmi dobra rada, tej sa drzim aj ja! Lebo skusenosti druhych tie nikdy neklamu 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 12. Jan 2021 11:28:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
ano, veru uz som viac sedaciek kupovala. a aj ked sestra potrebovala poradit, tak som vzdy isla s nou :) heh dobre si to porovnal, je to nieco podobne :D :lol: ak budes potrebovat poradit, kludne sa ozvi, mozem aj s tebou zbehnut do predajne, len neviem, co by na to povedala tvoja polovicka :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 14. Jan 2021 19:38:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
juaneso a ked si to nestihol koncom minuleho roka, tak teraz budes musiet cakat, pokial sa otvoria obchody. hlavna vec, ze matrace surne nepotrebujete a mate na com spat 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 26. Jan 2021 15:36:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Kibat ale prosim tak, keby si velmi nutne potreboval, tak sa da s nimi telefonicky dohodnut...Kto chce, tak ten sa so zakaznikmi dohodne aj teraz, ked je lockdown, co si budeme klamat...My sme tiez tak vela veci objednali, ze sme nahlasili, oni nam to nachystali a boli sme si to vyzdvihnut...Ved aj oni musia s niecoho zit a keby nezarobili ani korunu, tak by sbankrotovali velmi rychlo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 27. Jan 2021 13:15:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Maťa presne, aj ja si myslím, že to tak funguje a výdajné miesta môžu byť, takže to nie je ani protizákonné!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 01. Feb 2021 10:08:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Henrich presne, ved z coho by predsa platili najom alebo teda vsetky naklady, ktore maju...A to nie je ani z daleka jedna firma, ktora ma teraz existencne problemy a ak chcu prezit, tak museli otvorit "vydajne okienko"...Akurat vcera som sa aj s kamaratkou bavila o Topsedackach, lebo mi tiez spominala, ze chcu novy gauc, tak som jej ich hned odporucila :) ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 02. Feb 2021 12:08:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
:lol: :D Dobre, budem mysliet na tvoju ponuku Betany 8-) Zatial si vystacil ale aj sam s manzelkou, ta by ma dorazila, keby jej poviem, ze idem vyberat s nejakou cudzou zenou :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 04. Feb 2021 11:42:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Dobre si spravila Maťka, že si ich odporučila. U nich jednoznačne vyberú nejakú 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 05. Feb 2021 13:15:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
aj som si myslela, ze by si mal z toho problemy :D :lol: taketo veci je potrebne aby si vyberal so svojou manzelkou. predsa len mozme mat iny vkus a jej sa nemusi pacit to, co mne :) takze to uplne chapem :oops: no budem rada, ak mi das potom vediet, ci ste nejaku sedacku vybrali a ak ano, tak aj odfot, budem chciet aj fotku :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt