Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:20:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 27. Máj 2019 13:48:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Je pravda, že som to tu nepísal Dominiza. No názov predajne napísala Adiinka a ja som potom len napísal, že i my máme od nich. Ale keď si si to nevšimla, tak nemám problém ti znovu napísať, že ju máme z Topsedačiek.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 8:56:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
miloslavko píše:
Je pravda, že som to tu nepísal Dominiza. No názov predajne napísala Adiinka a ja som potom len napísal, že i my máme od nich. Ale keď si si to nevšimla, tak nemám problém ti znovu napísať, že ju máme z Topsedačiek.


Aha, to som si vôbec nevšimla, prepáč :oops: Ďakujem ti, že si mi to napísal. Takú predajňu vôbec nepoznám :/ Kde majú predajne? A ešte si mi nenapísal, z akého materiálu máš tú sedačku? Môžeš mi to pls napísať, ďakujem ;) Už potom sľubujem, že ťa nebudem otravovať a že si všetko ostatné pozriem na stránke :)

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2019 10:27:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
V pohodičke, nič sa nestalo. Majú na Slovensku dve predajne, jednu v Bratislave a druhú v Prievidzi. Na fotke si myslím, že je dosť viditeľné, že ide o koženú sedačku a takú aj máme. Mňa vôbec neotravuješ, kľudne sa môžeš pýtať, ak ťa ešte niečo zaujíma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 11:11:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 05. Feb 2019 13:07:49
Príspevky: 15
adiinka40 ;)

vidis, tato ma vobec nenapadla a pritom ju mam po nosom :o :oops: uplne som pozabudla, ze taku mame v Prievidzi. dakujem ti velmi, ze si mi ju tu spomenula. hned dnes po robote alebo zajtra k nim zbehnem. nevies, do kolkej poobede maju otvorene?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 13:10:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
servus ludkovia! snad vas nebudem otravovat, no potreboval by som zopar uzitocnych rad. z manzelkou momentalne staviame dom a uz postupne si zaciname vyberat nabytok do neho, aby sme potom vsetko na raz nemuseli riesit. zacali sme sa bavit, ze sedacka by sa nam zisla uz aj teraz a preto by som chcel vediet, kde maju fajn a kvalitne? viete nejake predajne poradit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 12:52:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
a nie je to nejako skoro macomes? ved este ani nemozte poriadne vediet, ako velku napriklad sedacku budete potrebovat a ostatny nabytok. byt vami radsej pockam!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 19. Jún 2019 12:46:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
emkara píše:
adiinka40 ;)

vidis, tato ma vobec nenapadla a pritom ju mam po nosom :o :oops: uplne som pozabudla, ze taku mame v Prievidzi. dakujem ti velmi, ze si mi ju tu spomenula. hned dnes po robote alebo zajtra k nim zbehnem. nevies, do kolkej poobede maju otvorene?


to tak vacsinou byva :D viem, do 18:30 maju cez tyzden otvorene a cez vikend maju v sobotu otvorene od 9:00-18:30 a v nedelu zatvorene. v pohode stihas do poobede po robote behnut k nim. osobne mam velmi rada obchody, ktore su dlhsie otvorene a nie len do 17tej, lebo to nikdy nestiham.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 9:25:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
pre nas ani moc nie, kedze ako nas poznam, tak aj polroka budeme vyberat sedacku a nabytok do domu. my sme velmi nerozhodni. velkost pribliznu viem, kedze uz steny vytiahnute mame a da sa to cca pomerat. v tomto nevidim az taky velky problem. skor v tom vyberani a hladani:D:D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 8:45:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
no ako chces, ale aj tak este nevies kolko ti spravi podlahove kurenie + podlaha. no ked sme zvyknuty dlho behat, tak kludne zacnite. nebudem ta odhovarat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 13:32:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 05. Feb 2019 13:07:49
Príspevky: 15
adiinka40 ;)

dakujem ti, si zlata, ze si mi to napisala ale ja som u nich uz davno bola ;) :) dlho si neodpisovala, tak som si vsetko pozrela na stranke. tam mali otvaracie hodiny pekne vypisane. este raz ale dakujem za ochotu a za cas, ktory si mi venovala ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt