Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 11:23:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 20. Jún 2018 16:07:07 
okoloidúci

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 15:57:28
Príspevky: 7
ahoj, vyskusaj sa inspirovat strankou http://www.modernydomov.sk/ najdes tam aj clanok, ako si mas zariadit kuchynu, naprilklad ake spotrebice je dobre mat v kuchyni alebo ake vnutorne vybavenia by kuchyna mala mat :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 22. Jún 2018 10:19:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
kraska36 píše:
Mne ich objednavali, kedze taky pocet stoliciek ako som potrebovala nemali na sklade. Ale mne to nevadilo, kedze som s tym aj pocitala. Nepotrebujem ich hned, kedze kuchynu este nemame na komplet hotovu. Tvrdili, ze za nejakych 5 tyzdnov by tam mohli byt. A stolik mali na sklade, takze ten sme hned zobrali:) Prikladam ti aj fotky:)

Stolicky budu taketo:
Obrázok
A stolik takyto:
Obrázok


..pekné ste vybrali...a kuchyňu budete mať od koho?...tú vám niekto vyrába na mieru alebo ste si ju objednávali tiež u nich??...sorry za toľko otázok ale mňa zariaďovanie veľmi baví a rada si o tom píšem aj s inými ľudimi ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Ned 24. Jún 2018 13:12:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
velmi sa mi pači, ak su v kuchyni všetky psotrebiče rovnakej značky. Aspon podla mna by to takto malo byt. Unás vyhrala Orava :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 26. Jún 2018 7:24:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Ano, kuchynu nam jeden znami vyraba na mieru, kedze sme potrebovali atypicke rozmery skriniek. Ale musim sa priznat, ze aj v Albere maju krasne kuchyne, vedela by som si tam vybrat ;) :) Len nemohla som si, kedze by sa mi to tam nedalo nijako nakombinovat. Aj architekti od nich sa snazili nam nejaku zostrojit ale nebolo to to prave orechove, ktore som chcela. Tak sme nakoniec len stolicky a stolik u nich kupili a kuchynu sme nechali tomu znamemu. Kazdy si aspon cosi zarobi od nas :D :D V pohodicke, mne to nevadi. Som rada, ze si mozem o tom s tebou pokecat. Mna to tiez bavi ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 15:11:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
romilla: áno, to máš pravdu, že možno ešte budú iné kuchyne trendy ale nám to je jedno, keďže máme presnú predstavu ako by sme chceli aby vyzerala...a preto sme sa rozhodli už teraz hľadať, aby sme takú vôbec do budúceho roka zohnali..
vlocka: nebude mať na výber, bude ma musieť poslúchnuť :lol: :D ...to ešte nevieme ale tiež bude veľká, lebo moja žena sníva o veľkej kuchyni a preto sme tú miestnosť v projekte navrhli väčšiu..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 04. Júl 2018 13:00:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Prosim vas, najde sa tu niekto, kto ma kuchynu dan kuchen?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 10:46:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
renka píše:
Prosim vas, najde sa tu niekto, kto ma kuchynu dan kuchen?


ahoj ;) :) my máme kuchyňu od nich. prečo sa pýtaš? čo potrebuješ vedieť? kľudne sa pýtaj, rada ti odpoviem :) ;) ak sa chceš spýtať, či nám vyhovuje a či sme s ňou nemali nejaké problémy, tak moja odpoveď je jednoznačná: NIE nemali. veľmi mi vyhovuje a je krásna, zbožňujem ju ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 9:02:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 21:29:13
Príspevky: 51
kvalitnu kuchynu robia spotrebiče. U nás vyhrala biela s čiernou pracovnou doskou, zabudovane spotrebiče a americká chladnička


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 13:06:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Som rada mirsa, ze si mi napisala. Zopar informacii by som sa chcela spytat, kedze som si vyhliadla u nich kuchynu. Len som presne chcela vediet, ako je na tom kvalitovo, ci ludia maju s nou dobre skusenosti, ci sa rychlo nekazia sufliky a podobne. A este som chcela zistit, ze z kade ju mas? Kde si ju kupovala?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 18. Júl 2018 15:50:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
carol píše:
romilla: áno, to máš pravdu, že možno ešte budú iné kuchyne trendy ale nám to je jedno, keďže máme presnú predstavu ako by sme chceli aby vyzerala...a preto sme sa rozhodli už teraz hľadať, aby sme takú vôbec do budúceho roka zohnali..
vlocka: nebude mať na výber, bude ma musieť poslúchnuť :lol: :D ...to ešte nevieme ale tiež bude veľká, lebo moja žena sníva o veľkej kuchyni a preto sme tú miestnosť v projekte navrhli väčšiu..


Tak v tom pripade som teda nic nenapisala a nepovedala. Drzim palce aby sa vam podarilo najst taku, ako hladate. Potom ak sa ti bude chciet a nezabudnes, tak mi sem napis ako ste pochodili a poprosim si aj fotku kuchyne, ktoru ste vybrali. Oki? ;) :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt