Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 15:54:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 03. Mar 2020 12:35:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..kajkamajka taký mám aj ja a najradšej by som ho vyhodila cez okno..mieša len dookola, vôbec nie úplne aj stredom..to som z toho na nervy..lebo mi to ani sneh z bielkov dobré neurobí..nevymieša tak ako to urobím napríklad ja s ručným šľahačom..a to načo mi je hentaké niečo..preto by som chcela nejaký robot nech už to stojí za to..aj keby som si mala priplatiť..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Ned 08. Mar 2020 13:09:19 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
S týmto viem, že aj manželka mala problém. Preto aj sme kupovali, mne síce bolo ľuto najskôr to koľko stál ten robot, čo si zvolila, ale časom som prišiel na to, že stojí to za tie peniaze. Že to má svoj zmysel. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 09. Mar 2020 20:31:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- po tomto co pises sa ti akoze cudujem, ze ho este mas, toto je vec na ktorej si ja potrpim a velmi! podobnu skusenost mam ja od mojej mamky, som bola nedavno u nej na vikend a sme piekli veterniky a bola som s nervami v koncoch. teraz som videla v Planeu v novom letaku, ze maju robot Catler v akcii, ked ho vezmes na splatky a este v takej vybave, ze dovidenia, takze zajtra pojdem ho pozriet a hned aj kupit a ten co ma doma poslem na cintorin robotov :D -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 12. Mar 2020 18:01:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Máj 2017 8:18:28
Príspevky: 18
..tak nemám celkom jasno v tom, že ako ho vybrať..aká cena je normálna cena..catler aký??..môžeš mi napísať presný typ?..pozerala som, že niektoré tie roboty sú plastové..ale aj celokovové a ja zvažujem, že by som asi skôr už siahla po celokovovom..myslím, že ten by mohol viacej vydržať nie?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 02. Apr 2020 12:01:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Plastové nie sú zlé, keď ho používaš len sem tam, že nie nejako pravidelne. Ale akonáhle častejšie niečo robíš, že dostáva ten robot zabrať, tak je oveľa lepšie mať kovový, lebo vydrží oveľa viac, aj dlhšie môžeš miesiť aj také cesto ako na chlieb napríklad :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Sob 04. Apr 2020 11:07:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
napisala si, ze vydrzi ovela viacej, ale v akom smere?? ako viac?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 07. Apr 2020 15:36:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jasamia vacsinou byva kvalitnejsi motor, aj znesie ked sa dlhsie s nim pracuje, ze sa tak rychlo neprehreje, nestane sa, ze by sa ti nejaka cast zlomila alebo nieco, lebo pri plastoch je to bezne, ale pri kovovom nieco take nehrozi :)
lebo napriklad ked miesis kysnute cesto v robote, ci uz na kolac alebo na chlieb, tak robot dostava zabrat a akykolvek by to nezvladol, ked si vezmem ake tazke je miesit ho v rukach, tak mat dobreho pomocnika na to je to najviac


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt