Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 16:07:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 8:58:39 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Prečo by mala byť sklamaná? Keby bola tak myslím, že nepríde poďakovať, ale by sa inak s nami rozprávala, iným štýlom by asi písala, to ti nenapadlo???
:D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 9:45:29 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 103
Evcitka vy ženy mám pocit, že to niekedy až moc prežívate, hovorím to preto lebo takú jednu ženu mám tiež doma, ale našťastie tá keď sa zaľúbi, tak je vec vybavená a nemusíme sa po obchodoch dajako dlho naháňať :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 05. Júl 2018 13:46:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
doros nie len ony, ja som to tiez prezival, ked sme si dali nacenit ponuku na nabytok stolarovi, rodinnemu znamemu a prisla nam taka ponuka, ze som nevedel, ci sa smiat ci plakat, proste cakat, ze ked sa pozname, ked sa stretavame, ze to bude za dobry peniaz a vobec nie, vtedy som pochopil, ze ak chceme kvalitu a za dobru cenu tak sa musime vybrat inym smerom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 6:15:13 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Je chybou nieco ocakavat alebo predpokladat ako to dopadne. Aspon mne sa to za posledne roky dost osvedcilo, preto radsej necakam a pytam sa ako sa veci maju, nech sa viem potom aj ja zariadit ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 20:28:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
caute do noveho bytu, v ktorom teraz byvam som si stahovala vsetok nabytok z toho stareho, no chcela by som vymenit spalnu, najma postel, lebo to mam pocit ked idem spat, ze jedno rano sa uz na zemi zobudim, uz je cela rozhegana, nestabilna, je pravda, ze uz ma nejake tie roky, ale necakala som, ze sa takto ten cas na nej prejavi, preto by som prijala nejake tipy, kde nakupovat a hlavne aku postel, ci mate nejake rady, manzel vymysla, ze dat urobit z masivu nejakemu stolarovi, len ja mam obavu vobec si k nejakemu poslat ziadost o cenovu ponuku aby sa mi ocne bulvy pretocili, ked mi pride cenova ponuka :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 12:19:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
to aby si si odlozila nemale peniaze ak by si si chcela dat urobit nabytok stolarovi, teda hlavne postel, nie je to lacna zalezitost a podla mna je zbytocne aj tolke peniaze za postel dat :shock:
Ponuku si mozes skusit dat urobit, ale neviem ci budes z toho nadsena :cry:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 14:48:45 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Ani si neziadaj o to, lebo len budes na to pozerat ako puk. Ako som pozeral aj ja, ked nam prislo nacenenie obyvacky, som kukal, ci si niekto zo mna striela, ze to nemozu mysliet vazne ani len nahodou, no opak bol pravdou, skus si skor popozerat, po vacsich predajniach s nabytkom, zozenies nabytok za ovela lepsie ceny ako ti da cenu stolar :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 03. Sep 2018 15:03:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
sak tohto sa obavam, ze to mozem rovno setrit asi rovnako ako sme setrili aj na svadbu a to zase bude trvat, kym nasetrim, aby vobec sme si mohli dovolit si dat urobit na mieru a neviem kolko tato nasa postel s nami vydrzi :cry:
pises o vacsich predajniach, ale neviem celkom co si mam pod tym predstavit, aby sme sa pochopili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 04. Sep 2018 8:26:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Co sa blaznis...Vies si to predstavit?...To by som tak nesetrila na to...Sak to za prve bude na dlho a za druhe podla toho, co si pisala, tak cas vas tlaci...Kedze postel je uz suca skor do zberu a nie na kazdodenne spanie...A hlavne podla mna si chces v nej oddychnut a ako si mozes, ked mas neustale niekde v podvedomi to, ze sa mozes jedno rano zobudit aj s postelou na zemi?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 05. Sep 2018 5:49:59 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Pred pár mesiacmi som tu písala, že u nás doma by si našla skoro všetok nábytok z Tempa Kondela, tak si myslím, že by si nič nestratila tým keby si si pozrela aj ich ponuku.
Podľa mňa majú pekné, vkusné kúsky a hlavne aj rôzne štýly, že ak si aj milovníčkou jednoduchosti, nadčasovosti tak si prídeš na svoje a rovnako tak aj ak by si bola milovníčkou napríklad vintage, takého dedinského štýlu, tak si nájdeš to svoje, že z každého niečo, čiže výber široký :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt