Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:41:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 7:14:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
samiska to ano, ale to normalne maju aj uvedene na stranke, ze ta doprava je zdarma po celom Slovensku a potom uz to vynesenie je asi na dohode. kazdopadne super, lebo niektore predajne si uctuju este aj za to, ze v ramci mesta ti maju doviezt nieco. a tu uz nic navyse neplatis.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 11:09:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
dromir podla mna ano, lebo tie latky a koze a vlastne vsetky tie povrchove materialy vedia uz spravit tak, ze su odolne voci takymto veciam a to uz od vyroby, ze nie su potrebne nejake dodatocne povrchove upravy alebo ze sa nanasaju nejake ochranne vrstvy. ale tak v podstate staci zvolit kvalitnu kozu a ta by toto mala uz sama od seba nejak splnat si myslim.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 9:37:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Samiska keď si spomenula tie akcie, tak teraz mali alebo majú, neviem teraz presne, aký dátum tam bol uvedený, že dokedy akcia trvá. Ale čo bola výstava v Nitre, tak v súvislosti s tým dali akciu na niektoré sedačky. Oplatí sa to sledovať, ak si robí niekto zálusk na novú sedačku, lebo keď takto hodia niečo do akcie, tak koľkokrát aj o polovicu bývajú tie ceny potom nižšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 8:53:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... vojtobart... a ako pridem na to, ze je koza kvalitna?.. podla coho to viem aj sam nejak posudit bez toho, aby som sa musel predajcu pytat na to... zase aby mi nepovedal predajca to, co chcem pocut, vies ako, tak aby som si to aj sam vedel overit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 9:35:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Bojkotak: velmi jednoducho, poziadas predajcu, aby ti ukazal papiere k sedacke a precitas si, aka je napriklad hrubka koze. ono ide o milimetre, ale podla toho sa to posudzuje. nemoze byt ani prilis tenka, zase aby aj nieco vydrzala, ale zase ani prilis hruba, potom je taka neforemna a nepoddajna. ale podla mna staci vybrat dobreho predajcu a k tomuto sa netreba potom dopatravat ani.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 10:17:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Burak ved to je jasne, trochu sa aj odlisit od toho, co ma kazdy a hlavne vybrat aj nieco kvalitne, co vydrzi. A nieze kupis sedacku a pol roka na to bude vrzgat, bude presedena a podobne. Predsa len ked, uz to mas nejaku taku predajnu so sedackami, tak je tam vacsia pravdepodobnost uspechu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 20. Máj 2022 10:11:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jamiro podla mna pri tej kvalite vie zavazit aj to, ze kde sa sedacky vyrabaju. lebo tak za tie roky si myslim, ze uz ludia maju skusenosti s niecim a nechcem to tak okato, ale su krajiny, ktore proste nevyhladavam ako krajinu povodu, ked idem nieco kupovat. takze ked su tie sedecky napriklad vyrobene u nas, alebo vyrobene v tom Taliansku, tak uz to tak lepsie posobi aj na ten prvy dojem a aj na tie nasledujuce, lebo to je proste neporovnatelne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 10:43:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... Lambor... a je vobec nejaka predajna, ze kde sa o toto nemusim nijak specialne zaujimat pri kazdej sedacke?... ze by som proste isiel na istotu ako sa to hovori?... lebo behat po predajniach a vsade sa na to vypytovat, povedzme si, to by asi zabilo dost casu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 12:51:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Anezka to si nerob starosti, ze nevies datum. Tie akcie mavaju pravidelne, takze to sa da utrafit, ked planujes kupovat sedacku. Da sa aj ze si nejaku vyhliadnes a ked budes chvilku sledovat a pockas, tak je velka sanca, ze aj ta tvoja pride do zlavy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 7:45:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
jamiro toto bolo asi take najhlavnejsie, na co sme si davali bacha pri vybere, ze aby ta sedacka aj vydrzala, presne toto, ze nech sa hned nepresedeni, nezacne vrzgat a tlacit. nebolo ani tak dolezite, ze ci bude kozena alebo latkova, to sme si vedeli prisposobit k ostatnemu zariadeniu. tiez som hladala takto nejake rady alebo tipy ako vela ludi. vtedy mi niekto, uz neviem ani kto poradil, ze Eurosofu, to som hladala este ze na zapadnom Slovensku, aby sme nemuseli daleho zase behat kvoli tomu, lebo sme nevedeli ani ako bude doprava riesena, tak aby sme s tymto nemali problem. ale to sme sa potom s nimi dohodli, ze sedacku nam dovezu, tak som bola aj rada, ze nam takato starost odpadla, lebo by sme si inak museli zhanat niekoho s velkym autom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt