Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 17:55:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 13:26:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Áno pre nich sme sa rozhodli :) Nebolo už potom veľmi nad čím premýšľať, mali aj dobrú cenovú ponuku, videla som fotky skíň od nich takže a tiež sme to už chceli mať poriešené konečne tak už sme ďalej nehľadali. Už je všetko dohodnuté, budúci mesiac juž by malo byť všetko nachystané tak aby ju mohli prísť zmontovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 20:41:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Júl 2018 17:56:22
Príspevky: 33
Bydlisko: Svätý Jur
To sice ano ale tak vidis, ze im zalezi na tych zakaznikoch a podla toho uz aspon vies odhadnut tu firmu :) Aky su to asi ludia a ako sa spravaju k zakaznikom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Ned 29. Sep 2019 12:41:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Wow tak to je super, ani to netrvalo tak dlho kym sme si to dali do poriadku co? A byvat mate kedy v plane? Ci to je este daleko? Nieco ine uz zariadujete? Pisal som ti, ze my sme mali od nich aj taku skrinu pri dvere s vesiakmi a na topanky?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 12:12:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Joj no to je ešte ďaleko veru :lol: :lol: Táto skriňa tam bude asi na dlhý čas jediný nábytok. My sme sa snažili to tam dokončiť akože čo naskôr aby sa to mohlo vymerať a potom sa tam mohla spraviť ale ešte treba dosť vecí dokončiť. Našťastie sme stihli všetko vonku pred tým ako začalo byť chladnejšie takže teraz už nás čaká iba práca vnútri


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 28. Okt 2019 15:18:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Fakt? A uz to mate za sebou? Uz je aj namontovana? Fotku nepridas ak uz to mate za sebou?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 29. Okt 2019 9:46:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...caute ja som sa chcel pochvalit, ze buduci tyzden uz budeme mat konecne aj my vstavanu skrinu u nas, vybrali sme nakoniec samadu, mali sme cenovu ponuku aj od inych dvoch firiem ale s nimi sa nam aj tak najlepsie komunikovalo a dohodli sme sa na vela veciach, ze fakt chcu vyhoviet takze tak...chcem sa teda este raz podakovat, ze ste mi pomohli a uviedli ma do obrazu, bolo to rychlejsie ako keby som si to zistoval vsetko sam na internete a podobne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 26. Nov 2019 11:43:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Ale hybaj :D To ste tak rychlo uz vybavili? Tak super, no od nich mozem povedat, ze to isto budete mat dobre spravene. Maju vela skusenosti. To si pisal uz davnejsie tak uz ju asi doma mate nie?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 10:04:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
Áno už akože konečne je to porobené, je krásna inak musím povedať. Taká som rada, že už aspoň tú máme lebo mi to tak trochu ukazuje, že ako to tu bude vyzerať keď to budeme mať všetko porobené. Do vianoc to už nestíhame lebo sa nám nejaké veci poposúvali a tiež medzi sviatkami nechce nikto robiť ale hádam do februára to stíhame všetko už


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 29. Nov 2019 9:14:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...ano uz je to vybavene :D... som rád, že to už je hotové, zase môžeme jednu vec odfajknúť ako vybavenú...už sa nám to celkom kopí...ďakujem inak za všetky rady..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Ned 01. Dec 2019 21:54:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Som ani necakal, ze by sa tu toho niekto tak chytil. Ale som rad a hlavne akoze ked mozem pomoct tak ja to rad urobim a este ked mozem odporucit nieco kvalitne s cim mam vlastnu skusenosti

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt