Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:51:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 25. Okt 2021 11:04:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Ahojte, bolo by odveci, keby som chcela teraz zacat vybovat nove oplotenie domov? Ono by to nebolo ani okolo celeho domu vlastne. Len pred dom by sa zisla nova brana, branicka a plot. Taketo rozvrhnutie by to malo byt zhruba. Byvame v radovej vystavbe, takze tam toho vela nenavymyslam. Nechcem, aby to bolo nieco ozrutne, ale zaroven aby aj nebolo priamo vidno na pozemok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 26. Okt 2021 7:40:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka som sa aj cudoval, ze si to takto presne napisala. To u mna nehrozi, ze by som si takto podla ciselneho oznacenia nieco dokazal zapamatat. Nelakala ta aj nejaka ina farba, ktora tam nebola v ponuke? Lebo da sa aj tak spravit, ze ak ta ziadna z tychto nezaujala alebo ti nepasovala k domu alebo proste cokolvek, tak je tam moznost dat si aj inu farbu namiesat. Neviem, ci si vedela o takejto moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 26. Okt 2021 11:42:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Ahojte ;) Vedeli by ste mi poradiť, či sa môže dávať nový plot aj v zime? Nemôže sa nejak poškodiť alebo zle spraviť, že by sa tam niečo pokazilo? Muž mi hovorí, že v pohode sa to môže aj teraz, len že to nie je take obvyklé. Ale mne sa to nejak nezdá :/

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 02. Nov 2021 7:49:24 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Adelkana ahoj, nevidím problém v tom, že by sa nemohol plot robiť aj v zime. Viacej ide asi o tú pohodlnosť ako o samotný plot. Samozrejme záleží aj od toho, že z akého materiálu by ste dávali robiť plot. Máte už niečo vybraté? Ale myslím si, že by nemal byť problém. Skôr keď bude treba nejaké menšie stavebné úpravy, výkopy alebo takéto niečo, tak to pôjde horšie, ak bude zem zamrznutá, ale to asi najbližšie týždne ešte nehrozí.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 03. Nov 2021 7:25:36 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar tiez si myslim. preco by si si to komplikoval zbytocne takymito starostami, ked sa tomu da elegantne vyhnut. a okrem toho si myslim, ze je to aj dost trvacny material, takze to tam bude stat ozaj roky rokuce.
nicolletka mas aj nejaku predstavu, ako by to mohlo vyzerat? alebo aky material by to mal byt? tazko sa radi len na zaklade takychto informacii. to ti ludia mozu rovno poradit postavit tam dvojmetrovy betonovy plot a tipujem, ze to nie je prave to, co chces pocut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 7:51:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir tak to sa uz opakovat nebude, to si nezapamatam taketo oznacenie, v tomto som hrozna, musim povedat. ked ti mam pravdu povedat, tak ani nie. ten vyber je podla mna dost velky. ono aj doma mame vymalovane napriklad na bielo. nemam rada nejake take kriklave farby a veci, co zbytocne vytrcaju. ale ked ti mam pravdu povedat, tak som nevedela, ze je tam aj takato moznost. ako hovorim, mne tento zakladny vyber bohate stacil. ale verim tomu, ze su aj ludia, co potrebuju mat kazdu jednu vec do detailu zladenu, tak ti to asi skorj vyuziju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 10:37:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Baroon okej, som rád, že som natrafil na niekoho, kto má na vec podobný názor ako ja. Však máme už po zameraní, takže teraz už len čakať, kým bude hotovo a prídu nám to namontovať celé. Dovtedy chcem ešte spraviť nejaké úpravy pod domom. Jednak aby sa tam potom lepšie dostali, keď budú hore dole robiť a aj aby to nejak už konečne vyzeralo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 7:24:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Baroon skor mam predstavu, ako by to vyzerat nemalo. A to nasledovne, nemal by to byt taky ten komunisticky plot s palickami a kadejami zakrutencami. Ani taky ten co su tie latky normalne, taky co sa aj kadeco zvyklo vesat na plot. Ako jasne, ze nie dreveny, to podla mna dlho nevydrzi pekne. No a ten betonovy, tak to uz vobec nie. Inak ti ani moc neviem povedat. Vsetko si to vyberam sama, tak preto som sa radsej takto chcela aj popytat na to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 10:30:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Emano takže sa nemôže tomu oploteniu nič stať? Akože to, že teplo a zima vplývajú na kadejaké materiály rôzne, to ja viem. Preto mi napadla takáto vec, že či je to vlastne okej, keby sa to robilo v podstate už v zime :roll: No ten pozemok, to by nebol problém. On je v podstate pripravený. Teraz tam máme len také pletivo a kadečo podávané, aby bola vytýčená nejaká hranica pozemku. To je asi taký hlavný dôvod, prečo by sme to chceli aj čo najskôr dať na poriadok, aby to vyzeralo normálne :)

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 9:24:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Adelkana no pozri, keby sa tomu niečo stalo, tak by z toho vôbec ploty nerobili. Ono či sa to namontuje, keď je vonku desať alebo tridsať stupňov pri tom nehrá žiadnu rolu. Materiály sú odolné voči vysokým aj nízkym teplotám. Akože hej, pracujú, ale to nie je nič, čo by prekážalo tomu, aby ste si teraz dali plot. Tak to potom by som neváhal, všetko máte pochystané, tak už stačí len objednať a je to.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt