Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 3:46:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 9:13:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tomomiro neviem ako je to u všetkých výrobcoch, ale čo mám ja skúsenosť s firmou, tak u nich je jedno, či si dáš spraviť plot, bránu alebo zábradlie. Nie je to niečím podmienené. Takže tak. Máš aj vybraté, akú bránu presnejšie by si chcel? Či s pohonom, či kolajničkovú, otváraciu, zašuchovaciu a tak ďalej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 7:40:16 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Adelkana myslím, že ich môžeme kľudne nazvať aj tou topkou, ako si to povedala. Tak vieš, ono keď sa človek rozhodne pre nich, tak očakáva nejakú kvalitu, záruku, lepší prístup. A toto všetko aj mať bude. Presvedčil som sa o tom na vlastnej koži, takže viem, o čom hovorím. Nie je to tak dávno, čo som riešil podobnú situáciu ako teraz vy. Nechal som si poradiť, na koho sa mám obrátiť. Dal som si vypracovať rýchlu cenovú ponuku na ich stránke, aby som vedel, čo ma bude približne čakať a už sa to pomaly začalo rozbiehať potom.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 11:56:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Emano o kom tu takto kvetnato hovoris? Noze sa podel o tento tip aj so mnou. Sice to aktualne u nas este nie je, plot sa planuje az niekedy v priebehu buduceho roka, niekedy v lete, ale rad si uz teraz vypocujem nazory a skusenosti, co maju ludia. Budem lepsie pripraveny, ked pride na vec.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 7:53:17 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
galadriel mi nenapadlo, že by som to mal špecikovať takto hneď v prvej správe, ale tak okej. skúsim byť presnejší. akože priestor ma nejak neobmedzuje, takže by mohla byť aj otváracia, ale to mi nepríde dobré skrz to, že či je to také pevné a stabilné, keď sa otvorí. skôr mi potom napadla taká tá skladacia, že by nemusela byť zlá, ale potom klasika a to zasúvacia. takže pre toto som to bližšie nerozpisoval, lebo pripadajú v mojom prípade do úvahy asi všetky možnosti. čo sa pohonu týka, tak ten jednoznačne áno. nejaký fajný, kvalitný, najlepšie, keby to firma rovno riešila, že nemusím ja vyberať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 10:04:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka no ved ano, ked sa nieco robi takto na mieru, tak to trva o nieco dlhsie, nez ked kupis co maju v niekde v marketoch skladom. Ale podla mna sa to vyplati. Mas to spravene jednak presne podla svojich predstav, kedze si vies vyberat z viacerych modelov a farbu si vies dokonca dat namiesat tiez podla seba, ak by ti nahodou niektora z nich nevyhovovala. A co sa tyka tej kvality, tak to je tiez niekde inde podla mna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 8:26:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Baroon joj no to by sme nechali toto istotne na firmu. Ked mam povedat za seba, tak to sa ja tomu akoze nejak nerozumiem a moj chlap tiez povie, aby sa to nechalo radsej na nich. Vsak ked hovoris, ze oni uz maju nejakeho svojho overeneho dodavatela dlhsiu dobu, tak to bude asi vyhodna spolupraca a ako si povedal, overena, ze sa im to vyplati. Mne ti ani nejak nenapadlo, ze by sa tam dal dat, ze nejaky iny pohon, nez ten, co oni budu ponukat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 10:37:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Tonomiro aha, takže aj by si mal vybraté, ale vzhľadom na to, že nie si ničím obmedzovaný, tak pripadá do úvahy viacero možností. tak som to dobre pochopil, áno? tak ono ten pohon aj firma rieši, to už má za tie roky vybratého a overeného dodávateľa na ne, vieš ako. tiež by si nedovolili dať tam bársčo. aj keď je pravda, že poskytujú takú možnosť, že si môžeš kúpiť a namontovať nejaký vlastný, ale tam to je potom už kadejako so zárukou. neoplatí sa v tomto zbytočne špekulovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 10. Dec 2021 7:27:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Baroon jasné, že u nich, však keď si to pridával k objednávke, tak logicky to muselo byť tam, kde sa zadávala tá pôvodná. Máš pravdu, je to také šikovnejšie než to robiť celé nanovo. Aj keď zase na druhej strane to stojí za to, keď je ten výsledok, taký aký je. Mám na mysli proste kvalitný a dobre spravený, čo sa montáže týka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 10. Dec 2021 10:52:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Nicolletka mohla by sa podelit o nejake informacie, ktore sa ti podarilo ziskat zatial ohladne tej firmy a tak celkovo oplotenia? Tiez nieco planujem, tak by som si chcel taky prieskum spravit, uz som aj viacero ludi oslovil, co som si vsimol, ze maju nejaku skusenost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:09:04 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Mayky tuto slečna sa pýtala ohľadne oplotenia nejaké veci, tak som písal, že s kým mám skúsenosť. To máš pravdu, lepšie sa takto kľudne aj pol roka dopredu pripraviť, než potom na poslednú chvíľu zhánať nejaké informácie a narýchlo sa rozhodovať. Toto čo sme sa bavili, tak Elmar som spomínal. Myslím si, že ak si začal už s nejakým prieskumom, tak si musel zachytiť aj túto firmu. Plotom, bránam a takýmto záležitostiam sa venujú už dlhé roky.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt