Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 11:31:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 07. Júl 2021 7:43:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Tak som vyskúšal tú ich rýchlu cenovú ponuku, čo majú na webe. Pravdupovediac neviem, či som to tam pozadával správne, ale nechcelo to odo mňa veľa vecí. Odoslal som a za krátko sa mi ozvali a pomohli mi to doplniť, aby tam bolo všetko, čo je pre nich potrebné pre nacenenie. Ale narýchlo som si zvážil pre a proti a pôjdem asi do toho. Ešte mám pár dní na potvrdenie, aby potom vedeli naplánovať zameranie. Chystám sa na 8 dní na dovolenku, tak hádam to vyjde na ten čas, kedy budem doma. Doteraz pri komunikácii pôsobili ústretovo a milo, tak sa nejak snáď dohodneme :)

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 10:32:30 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
mohla by si sa opytat prosim ta suseda odkial mu to prisli robit? nebude to ta firma, co spominala aj ruth? pozeral som si ich prace na webe a musim povedat klobuk dole. vyzera, ze si robia vsetko sami, od vyroby cez zvaranie a obdobne prace az po montaz a servis. ocenujem, ked si vie firma urobit vsetko sama. plot sme chceli riesit uz davnejsie, ale vyskocilo nieco ine, co bolo treba spravit skor. teraz sa nam podarilo nasetrit a uz to musi ist do plotu aj keby co bolo. ten nas provizorny je cista katastrofa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 12:02:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
baroon ja si myslim, ze to budu tiez oni. uz to neodkladaj :D viem, ako to je pri dome, ze sa najde nieco, co treba porobit a povies si, ze vsak uz len toto. a zase nieco dalsie. u nas to tiez tak bolo, ale sme si povedali, ze zahrada a dvor pockaju. treba nam plot mat nejaky poriadny. mame len stlpiky a natahane pletivo. kazdy jeden den, ked idem domov, tak ma to nastve, ako to vyzera. tak som rada, ze sme sa do toho pustili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 09. Júl 2021 12:26:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon ešte sa mi nepodarilo zastihnúť suseda, že by som sa ho opýtala a zase vyzváňať mu kvôli tomu nechcem. my síce nemáme pletivo, ale náš provizorny plot za veľa nestojí. radi by sme konečne mali nejaký, čo aj vyzerá a aj vydrží. o to viac, keď sused ho dal teraz robiť. ja som pozerala hliníkové ploty, ty si ktoré? nieže by som sa tomu teda rozumela, ale keď som cčíala, že nezhrdzavejú a už ich netreba dodatočne natierať, to bolo u mňa plus.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 7:43:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano mas pravdu, su tam prijemni, ked som potrebovala nieco riesit, tak sa mi venovali. nestretla som sa s takym pristupom este pri nicom. a to sme uz na dome mali viacej ludi, co nam nieco riesili. to bolo vacsinou doprosovanie pomaly, aby sa nieco pohlo. ja cakam akurat tento tyzden, ze pridu na zameranie. len ked su teraz dazde, tak neviem, ktory den pridu. zase chapem, ze v dazdi sa motat a merat a behat okolo domu nie je bohvieco. mali by prist koncom tyzdna, tak dovtedy sa to hadam umudri.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2021 11:43:29 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
ruth vsetky indicie, co mame tomu nasvedcuju :D hej hej, ako hovoris, zakazdym sa nieco naslo a aj najde. treba si len stanovit priority, co chces mat skorej hotove. povedal by som, ze plot je dost dolezita zalezitost. nie je len na oko, ale plni aj ucel predsa. posuvam ho na prvu priecku. stromky a zahradne sedenie budu musiet pockat.
zabkara to ta nakopne, ked vidis, ze niekto v okoli uz ma pekny novy plot, tak chces aj ty uz mat hotovo. tiez som pozeral tie hlinikove. vyzera to byt dobra investicia. co sa hlinika tyka, tak je to dobry material, nemusis sa starat o nejaku udrzbu, lebo nemas o aku ani :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 10:03:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon cez víkend som dávala na poriadok kvety pri dome a zazrela som suseda, tak som sa išla povypytovať. smial sa, že preberáme jeho plot. má ho od elmaru. a sú to tie hliníkové ploty, ktoré som aj pozerala. tak som utrafila, ani som nevedela o tom. vravel, že aj u neho to zohralo veľkú rolu, keď si vyberal. okrem toho poskytujú aj 11 rokov záruku na povrchovú úpravu. to mi pripadá výhodné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 14:52:45 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
zabkara dobre, tak sa nam to potvrdilo. tu zaruku som prehliadol, ked som si hladal informacie, ale potesi. hlinik je dobry material. pouzivaju kvalitne hlinikove zliatiny, ktore nehrdzaveju. nie je potrebny ani dalsi nater tym padom. zbezne som si prebehol ich ponuku, co sa modelov tyka a fuha. budem mat co robit, aby som sa rozhodol, je tam toho vela.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 13:27:55 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Konečne som potvrdil cenovú ponuku, mal som ju doma už dlhšie, ale buď som na to zabudol, alebo som si povedal, že neskôr sa tomu povenujem. Zameranie mám naplánované na ďalší týždeň. Som prekvapený, že to ide takto rýchlo. Tebe sa podarilo tiež to zameranie? Počasie nebolo dobré ani u nás, ale teraz je už pár dní pekne.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 14:07:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
chystam sa konecne okolo domu spravit plot s branou a narazil som na tuto diskusiu. tak dufam, niekto mi bude vediet poradit. zvazujem kovanu branu, co ma vsak odradza, je to, ze kovane brany su tazke a zvycajne vyzaduju casom aj udrzbu. preto moja otazka znie, ci mate skusenost s niecim inym? ps: nad drevenym plotom vobec neuvazujem, to je z mojho pohladu zastarany material na toto.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt