Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:50:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 13:38:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Veď hej, nech je to všetko hotové, načo by som to po častiach robil. Len zbytočne čas tým by bol zabitý ako pre mňa tak aj pre firmu. Ale tak keď si si to rozmyslel ešte v procese výroby alebo ešte pred ním, tak to nie je taký problém si myslím, či hej? Horšie by bolo, keby ti už boli na zameraní a v tom si sa zbadal, že by sa ti tam vlastne hodilo ešte aj niečo ďalšie. Akože či som si pozeral nejaké firmy? To práveže nie. Hovorili mi aj v robote, kde si dávali u koho robiť ploty, ale že by som si pozeral nejaké ponuky alebo takto, tak to zatiaľ nie. Aj keď asi by som si mal pohnúť, ak to chcem mať ešte tento rok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 14:40:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
emano jasne, ze staci aj takto, to som ja zase prehnane narocna asi. sa uz neviem dockat, kedy to bude hotove, tak len spekulujem stale.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 8:13:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano no veď toto, že keď materiál a iné faktory sú podobné, tak potom podľa čoho sa rozhodnúť. Takže tá komunikácia a odporúčania budú asi rozhodujúce. Vieš čo mi napadlo? Robia napríklad aj demontáž alebo takéto niečo? Že ten starý plot odstránia a zoberú so sebou? Neviem, snažím sa nájsť ešte niečo, čo by bolo rozhodujúce.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 11:53:13 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
jardojar ale to nie, nie je to problem, riesit sa to da zakazdym nejak. som sa este relativne skoro spamatal. no to by si sa mal cim skor pohnut. rataj s tym, ze chvilu potrva, kym ti vypracuju a zaslu firmy cenove ponuky, potom cas na rozmyslenie a najviac zaberie, kym budes mat oplotenie vo vyrobe. vzhladom na to, ze chces komplet cely plot s branou a branickou, tak to bude trvat predsa len nejaky cas. skus si pozriet firmu Elmar, od nich si davam aj ja teraz robit plot a branu. kvalitne hlinikove oplotenie robia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 13:24:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon vidíš to, aj napriek zaváhaniu to dobre vyšlo. ty si si svoju časť odbil a teraz už len, nech vyrobia, čo si si vybral a potom namontujú a je hotovo. vďaka tomu, že si niečo pridával ešte si sa aj rýchlejšie už v tom vedel zorientovať, že? už si nemusel toľko špekulovať a vymýšlať. bodaj by to tak išlo aj u nás už na začiatku. miestami som viedla riadne vnútorné boje, keď sme sa nevedeli rozhodnúť. veľmi sa teším aj tým doplnkovým veciam, pre ktoré sme sa rozhodli. na to som zvedavá asi ešte viacej než na samotný plot.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 7:43:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
tak to ti moc kvitujem toto rozhodnutie. aj ked moj nazor je sice v tomto asi nepodstatny. ale tak potesi pocut, ze aj iny zastava tvoj nazor, no nie? kolega si to daval podobne robit ako ty. najskor dali spravit branu, s tym, ze vsak plot este posluzi. ved aj posluzil, ale asi len nejake dva roky. takze potom cely ten proces museli absolvovat od zaciatku pri novom plote. co nechapem, preco to nedali naraz tiez spravit. museli vidiet, ze ten plot to uz bude mat coskoro za sebou. to bol este povodny z neviem akeho roku, ked sa prestahovali do domu. dom postupne prerobili a plot nejak nechali napospas a potom takto na to aj doplatili. cize tvojmu rozhodnutiu palec hore.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 8:46:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Ruth sa nevieš dočkať, že? Teraz už nemáte nič na pláne okolo domu? Reku či len toto ste mali na pláne stihnúť, alebo vás čakajú ešte nejaké úpravy alebo nákupy.
Galadriel ale veď komunikácia je tiež faktor, podľa ktorého sa môžeš rozhodnúť. Známy začal takto riešiť materiál na stavbu s nejakou poľskou firmou. Akože už to, keď mi povedal, tak som krútil očami, ale dobre. No ale samozrejme prestali s ním komunikovať, keď už mu mali vyexpedovať objednávku. Našťastie zaplatil len zálohu, nie plnú sumu. Ale aj tak. Takže vidíš, komunikácia s firmou je dosť dôležitá a kľudne by sa dalo vyberať aj podľa toho. Demontáž a tuším aj odvoz starej brány alebo teda plota vedia zabezpečiť. A chceš využiť takúto možnosť, či to len pre info sa pýtaš?

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 12:57:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
zdravim, som si zmyslel teraz na jesen, ze by som chcel zrobit strechu a rovno by som vyriesil aj plot okolo domu. ked uz budem vo svungu, tak nech to mam vsetko spravene do konca roka. tym padom by som mal taketo velke projekty stavebne na hotovo. zatial je natiahnute len pletivo okolo, ziadna slava. chcel som nieco v takom style ako boli kedysi take plotiky s drevenymi doskami, alebo ako by som to opisal. ale isto budete vediet, co myslim. na dedinach mal taky plot kazdy druhy dom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 8:37:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano teraz áno, keď vlastne len hľadám niečo ďalšie, čo by v mojich očiach niektorú z tých firiem zvýhodnilo. Tak to mal šťastie v nešťastí, že aspoň takto obišiel. A tá záloha čo? K tej sa mu už asi nepodarilo dostať by som si tipol. Vieš čo, neviem ešte, ako to vyriešim. Lebo ono plot je, ale ani zďaleka nie taký, aký by sme chceli mať aj v budúcnosti. Radšej to teraz dáme na poriadok, keď sa aj iné úpravy ešte robia okolo domu, aby sa to nemuselo potom celé rozbombardovať, keď už bude trávnik a žena bude mať kvety vysadené a takto. Možno by mi padlo aj vhod tým pádom, keby nerobili demontáž, tak aspoň by som si dal ten starý plot odviezť. Neviem, kam by som sa s tým teperil a hlavne ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 9:57:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
viem, ze je tu debata o plotoch, ale tak neviem v akej inej teme by som sa mala pytat. riesili ste niekto aj zabradlie na balkon alebo na terasu? ked firmy robia ploty, tak aj toto by mohli mat na vyber v ponuke mi tak napadlo. akoze oplotenie mame okolo domu a nie az tak davno robene, ale chcelo by to spravit aj na balkon nieco nove.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt