Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 16:00:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 176 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 9:11:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
ukan nie, je to o tom, ci je makka alebo tvrda a vlastne na zaklade toho zalezi, ze aku ma bunkovu strukturu, ci otvorenu alebo uzavretu a od toho sa odvija potom ake ma vlastnosti a kde je vhodne ju pouzit ;)

preto ak si nevies sam nejako poradit, ze sa nevyznas, tak treba aby si to konzultoval s niekym, kto pride sa pozriet a povie ti aky typ by bol vhodny a preco a v akej vrstve.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 14:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
To je inak pravda, ako vieš si čo to o firme pozisťovať, no presne čo budeš potrebovať, to si asi len tak sám presne nepozisťuješ. Veď od toho sa robia samotné obhliadky. Inak je niečo také ako obhliadka aj spoplatnené?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 9:43:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
niektore firmy si to davaju zaplatit, aspon cez kamarata, co som sa pred nedavnom dozvedel.
ale tak nemusi to tak byt samozrejme vsade, ale tak toto je vec, ktora prirodzene cloveka zaujima, lebo vlastne bez obhliadky nejako ti ani cenovu ponuku potom nemozu urobit, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 14:38:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
No tak to je jasné. Niekedy mávajú firmy aj rôzne akcie, keď majú nacenenie aj zadarmo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pia 21. Apr 2023 7:53:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
No osobne som kontaktoval izolacia.eu, čo mi tu niekto odporúčal a oni majú toto zadarmo, že prídu a pozrú sa ti na to, že čo by bolo vhodné a podľa toho ti urobia ponuku.
Lebo to nejde urobiť bez toho aby videli, že čo treba urobiť. Plus pán mi vysvetľoval aj to, že pri striekanej izolácii je nezmysel dávať napríklad vrstvu hrubú 40cm alebo tak, že proste tam to potom nemá taký efekt a hlavne striekanej stačí menšia vrstva ako napríklad vaty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 13:08:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
Ked si ich kontaktoval, tak potom po akej dobe ti prisli na to "zameranie"? Necakal si nejak dlho, ci hej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 11:42:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2023 12:24:02
Príspevky: 29
Co si mam predstavit pod tym, ze mensia vrstva? Akoze aka hrubka? Kolko cm??
To potom podla toho, co pises, tak to setri tym padom aj miesto a to teda nie je podla mna na skodu. Ale tiez tozvie ci sa moze striekana izolacia aplikovat pocas celeho roka. Ci to nie je tiez nejako ovplyvnovane teplotou, pocasim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 13:12:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
myslis akoze, ze cez zimu napriklad by sa to nemohlo, ked su mrazy? ale tak zase si zober, ze v dome ti nemrzne a ak treba teplejsie, tak vies prikurit. neviem, s tymto by som si asi tazku hlavu zbytocne nerobil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 11:32:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Drony70 no je uz viac druhov tych pien, tych izolacii. Tu co sme si davali my, tak ta sa moze aplikovat pri teplotach od -40°C az do +50°C, takze pri tom nie je ziadny problem a moze sa aplikovat pocas celeho roka, nie je to nejako zavisle od toho kolko stupnov je vonku.
Je to typ ktory sa pouziva nielen na izolaciu striech, ale aj stropov, podlah, fasad, drevostavieb, takze ma aj siroke vyuzitie. Ale teda kazdy typ, znacka moze byt ina.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 12:01:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Majcich cena sa pri tom urcuje podla coho? Podla plochy?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 176 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt