Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:38:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 11. Nov 2021 8:53:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
aj ten material, aj praca aj revizia a toto treba pozerat, to je fakt, lebo kazdy poskytuje ine sluzby, za ine ceny a tiez teda mna okrem tychto veci samozrejme zaujimali aj skusenosti firmy, ze kolko toho maju za sebou lebo to tiez proste hovori o tom ako od ruky co pojde ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 16. Nov 2021 13:15:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ale ako to vies odhadnut, kto ma ake skusenosti a jedno s druhym? Lebo teda nemam nejako prehlad v tom, co ako robit, ako postupovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 20. Nov 2021 12:12:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 13. Júl 2017 8:34:11
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
toto uz spozorujes podla komunikacie s firmou, ako kto k tebe pristupuje, aku maju snahu ti poradit, pomoct, proste to uz podla takychto veci vies odhadnut, aspon teda ja to registrujem, ze tieto veci ti napovedia velmi vela a nasledne je dobre sa informovat ako dlho je firma na trhu ako dlho sa venuje veciam ktore robi a to tiez ti otvori oci, ze ci sa oplati do toho ist ci ee ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 20. Nov 2021 18:25:16 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Kozmonaut a revíziu málo firiem zabezpečuje, ale je to veľké plus, keď nemusíš zháňať si ty zvlášť na to niekoho iného.
Lebo to sú zase zbytočné stresy, vynaložená energia a tak podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 13:22:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Kozmonaut...material, ale tiez je vyberany podla typu krbu, ci ide o akumulacny alebo o teplovzdusny, zalezi aky chceme mat...ono treba si uvedomit, ze co rozny material, to aj rozne ceny...ale pozerat sa na to treba aj z toho pohladu, ze krb sa robi len raz tak nech je uz urobeny poriadne, nech je ta stavba kvalitna, aj keby investicia mala byt vyssia...ja to nelutujem ake peniaze som do toho dal...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 17:36:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Mar 2017 8:32:39
Príspevky: 38
Keď píšeš, že rôzny materiál, tak ako to myslíš? Aký materiál je fajn?
Podľa čoho vyberať z čoho sa krb postaví?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 19:16:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Záleží ako to má človek s financiami, na koho sa obráti a veľa iného, ale teda mne záleží na kvalite, aby krb som mal urobený dobre, kvalitne, aby som nemal problémy a ničím a najmä aby som naň mal záruku, že istotu keby sa niečo stane alebo čosi nech to mám pod palcom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 10:08:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Akumulacny krb sa stavia z inych materilov ako teplovzdusny, v tom je teda zakladny rozdiel ale potom si treba uvedomit, ze aj v tomto ked bude mat clovek jasno, tak su aj drahsie aj lacnejsie varianty. Ale vsetko je to o tej komunikacii s krbarom. Ten najlepsie vie co je vhodne a najma do coho sa oplati ist najma z dlhodobeho hladiska. Ja za to si radsej dam poradit akoby som mal nieco pokusat stylom pokus a omyl.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 12:49:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...na toto ale prichadza clovek az ked sa viackrat spali...aspon u mna to tak bolo...proste su veci na ktore treba odbornikov...preto my sme sa na Deltako obratili...je to ine ked clovek prichadza pravidelne do kontaktu s krbmi...ze ma jasnu predstavu o tom, co a ako funguje...ake problemy vznikaju...aka je spotreba dreva a jedno s druhym...to aj to poradenstvo je potom o inom....


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 8:13:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Vasiak ty si sa už s nejakými problémami osobne aj stretol?
Lebo teda zaujíma ma to, že vlastne čo sa môže stať a najmä keď sú nejaké tie problémy, tak potom ako to riešiť? Dá sa vôbec nejako potom krb zrekonštruovať alebo niečo také?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt