Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:04:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 9:17:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Dakujem ti Natalka, snad budes mat pravdu 8-)

Ved prave to ma oslovilo Julchio, ze aj kedysi sa stavali drevene domy a fakt dodnes drzia pokope. A druha vec je ta, ze doba ide stale dopredu, nase deti a ich deti si budu chciet zase modernejsie domy stavat a takyto dom isto jednoduchsie zburaju ako murovany.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 9:53:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
...ludia, ked je firma, ktora stavia montovane domy, tak automaticky oni robia aj zakladovu platnu alebo si to zakaznik musi vsetko priplati a oni len steny vyrobia a pridu namontovat?...ako to funguje, lebo sa v tom tak trochu stracam...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 10:34:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
...vsetko je to drony o dohode a o firme pre ktoru sa rozhodnes...ale teda poviem ti, ze montaz drevodomu sa da urobit za par mesiacov, co je super...teda ak firma dodrziava terminy a vsetko...dokonca niektore firmy maju aj svojho stavbyveduceho, ze nemusis ty byt neustale na tej stavbe a kontrolovat ako sa co robi...ale proste maju svojho cloveka ktory na to dozera a ktory s tebou komunikuje co a ako...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2021 7:58:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 18
Bydlisko: Trenčín
lenze da sa na neho spolahnut ze na vsetko dozrie?...mate s tym niekto osobnu skusenost ze vam to teda padlo vhod?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 9:51:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
domek ked je to firma co ma skusenosti co je uz na trhu dlho tak sa vobec nemas coho obavat a ano dozru na to poriadne...dobre je ked dozera na nich niekto vlastne z ich firmy, ze uz vedia, co ako treba, ako musia postupovat a vsetko...pretoze to by nemalo zmysel dat tam dozerat nejakeho stavbyveduceho ktory by nemal vobec ziadnu predstavu o montovanych domoch...o technologiach ktore sa pri tom pouzivaju a mnoho ineho...cize je dobre, ze Kontrakting to ma tak, ze maju na to svojho cloveka...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 11:15:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
...ano?..tak to by bolo super, to by mi vyhovovalo, nakolko chodim momentalne na tyzdnovky do zahranicia...vies mi pls aj povedat, ktora firma to tak napriklad ma?...uz by som sa mal zacat kontaktovat na nejake, kedze by sme chceli na jesen zacat...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Júl 2021 8:09:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Stavebný dozor na stavbe je podľa mňa veľmi potrebný, lebo oni presne vedia, čo sa má ako robiť a vie aj všetko odkontrolovať na rozdiel od obyčajných ľudí, ktorý sa do toho nerozumejú a ani to nevedia odkontrolovať či to je správne spravené. My sme si tiež platili stavebný dozor keď sme stavali dom a bolo to fakt dobre. Na veľa vecí prišiel, o čom sme my ani len netušili!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Aug 2021 7:04:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Hemela je to fakt, je to sto a jedno. Pretoze ten clovek, ma uplne ine znalosti a hlavne odborne aby vedel na to dozriet, nie je to len tak ako keby sme my laici pozerali, ze co asi je dobre, ja by som si na take cosi ani len netrufol. Na to clovek musi mat nejake to vzdelanie, vediet o postupoch pri stavbe o tom ako co ma byt ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 14:11:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Drony to by ti bolo fajn, len pri takychto veciach kedze budes prec tak si najdi firmu aby s tebou aj pravidelne komunikovala aby si bol informovany o vsetkom, aby to pre nich nebolo nejako zatazujuce, ze ta informuju, ze ti daju vediet.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 8:29:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
davidenkooo to by ale po pravde nemal byt problem pre nikoho, teda aspon ja si tak myslim, ze ved firma by mala s tebou komunikovat uplne v pohode, bez toho aby ich to obtazovalo, ved ty si im dal robotu tak by ti mali dat vediet ako postupuju, aspon ja si tak myslim, ale teda mozem sa mylit no :D
viete mi prosim povedat ako je to s vykurovanim drevodomu? respektive teda si neochladne rychlo ked sa vykuri? ci nejake tie tepelno izolacne vlastnosti ma dobre?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt