Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:20:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 12:32:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Monty pri montovanom nie je problém ani s rekonštrukciou, oveľa jednoduchšie sa to všetko robí a hlavne nie je taký problém potom s odpadom, lebo keď vidím, keď ľudia murované domy prerábajú, koľko stavebnému materiálu potrebujú odviesť a proste je to škoda, že tak zaťažujeme planétu takýmito vecami.
Je fakt, že drevo proste odjakživa bol super materiál na stavby, už naši predkovia to vedeli a proste mali by sme sa aj my toho držať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 7:11:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Bohro to súhlasím a tiež si myslím ale že je lepšie, keď napríklad drevodom robí jedna firma, keď to nie je kombinácia viacerých majstrov alebo tak, lebo to len často z toho problémy plynú. Viem o tom svoje, takže som rád, že Kontrakting je firma, ktorá je na trhu už dlho a proste sa v stavbách vyznajú a všetko ti urobia komplet ako potrebuješ. To je veľká výhoda.
Mali by sme vychádzať z toho ako to bolo kedysi to je fakt, čo píšeš!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 10:08:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 17
Bydlisko: Trenčín
kolko su uz na trhu?...maju vela stavieb domov za sebou?...si aj ine porovnaval?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 18:23:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Vo vseobecnosti sa oplati si najst niekoho, kto si pravi dom ako taky na kluc fakt sa ti tam nemelie vela fieirm, necakaju na seba neobchadzaju sa, lebo potom mozu vznikat zbytocne nedorozumenia aj napriklad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Júl 2022 9:17:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Mar 2017 10:29:10
Príspevky: 17
tak vela komentarov tu pribudlo odkedy som tu naposledy bol a teda myslim, ze je tych informacii viac nez dost, len potreboval by som sa v niektorych veciach tak viacej zorientovat, ked ste stavali drevodom, tak ako ste to mali so zakladovou doskou? to vam tiez robila firma alebo to ste si vo vlastnej rezii vybavovali?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Júl 2022 12:25:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
jurasko: čo som si zisťoval za posledné týždne tak je to asi individuálne..otázne je aj to aký ty máš strop, čo sa týka domu..ak máš na to aby ti to komplet urobila firma, že sa nechceš starať o nič tak prečo nie..ale myslím, že pre človeka je dostupnejšie keď si toto dá urobiť vo vlasntej réžii..že sa obhliadneš po firme, ktorá sa tomu venuje a je čo najbližšie k tebe..to bude lepšie..a potom ti už prídu dom postaviť..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 18:01:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
potom to uz ide veru od ruky...nam tiez zakladovu dosku robili znamy...to proste sme sa dohodli sme porobili a potom firma len prisla a uz sa stavalo...velmi dobry napad to bol takto urobit aspon nam to vyhovovalo...a hlavne je to lepsie ked nemusis roky stavat dom, cakat ze nieco zatvrdne, nieco dalsie sa urobi...drevodom to sa stavia jedna radost...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Júl 2022 13:05:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...trombolat my sme to tiez tak robili a islo to velmi rychlo, ked uz bolo vsetko pripravene...my styri roky byvame a treba nemenila by som ani len na chvilku...ked vidim kolko niektori ludia stavaju murovane domy...jak sa im to predlzuje, tym padom aj predrazuje, kedze ceny materialu sa menia z tyzdna na tyzden, tak akoby by mi asi tazko bolo...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Júl 2022 11:06:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Toto je fakt...
Tie ceny sa menia rapídne rýchlo, mám kamaráta ktorý začal stavať dom pred šiestimi rokmi, ešte stále ho nemá postavený a keď dnes sa bavíme a spomína, čo za koľko vtedy kupoval a že teraz keď vidí tie ceny, tak aj ľutuje, že sa tomu nevenoval viac...
Ale to sa nedá keď človek si chce svojpomocne, ušetriť a musí chodiť medzi tým do práce, byť niečo aj doma s rodinou, tak sa to naťahuje, to je logické..
Ale teda osobne by som to nepodstúpil..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Júl 2022 12:49:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Dado my sa este len rozhodujeme, ze si dame dom postavit, ale uz aj hned by sme chceli byvat, cize toto co pises to si neviem a hlavne ani nechcem predstavit :euforia:
Ved moj manzel ten by vyletel z koze keby sme tak dlho stavali, ved si chceme dom uzit :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt