Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:11:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 14:01:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Sony je normalne, kazdy to ma inak, kazdy si urobi po svojom. Prva vec, ked sme my chceli stavat dom, tak som riesil presne to aby som nemusel niekde chodit dennodenne. Ze na stavbu pozerat ako sa co robi, ci sa dodrziava postup ako sa ma, ci vsetko ide ako by malo.
Lebo predsa mame toho dost, rodina, deti, domacnost, praca a nemohol som si dovolit este stale niekoho kontrolovat, preto mne vyhovovalo, ze firma ma veduceho stavby ktory na vsetko dohliada.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 16:21:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
hej hej ma to svoje vyhody, ale neviem aj tak, vies veril si mu hned od zaciatku, alebo si si priebezne kontroloval jeho pracu? posielal ti nejake spravy alebo fotky?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 14:27:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Luis, ale ked s tebou komunikuje stavbyveduci bez problemov, ze otvorene tak neni problem. My ked sme s Kontraktingom zacali stavat dom, vlastne este ked sme sa len stretli, ze nam povedali, ze maju stavbyveduceho, tak sme chceli ho mat, aby dozeral, aby som sa tomu nemusel venovat. Chodil som aj pozriet z casu na cas ako to ide, ale to proste ked sa s niekym bavis, to vycitis ako sa kto rozumie, ci mu mozes verit ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 16:44:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
hej hej to je pravda. proste to vies lahko zistit, ci si dany clovek robi svoju pracu dobre. vela ti odpadne, ked nemusis takto chodit hore dole, lebo povezdme si tak, pri stavbe domu je toho viac nez dost, co treba riesit a nie byt furt na stavbe, pokial sa to takto da


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2022 18:19:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
preto je dolezity prvotny prieskum, pokial sa pre niekoho priamo rozhodnes a podpises s nimi zmluvu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 18:02:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...drony nie je to take jednoduche ako pises...mne to dlho trvalo kym sme sa proste s muzom zhodli a dohodli, ze s akymi firmami sa stretneme...lebo to nikto nema ako sa hovori ze na cele napisane, ze aku maju pracu aj vsetko...vela casu som stravila aj za pocitacom, kym som si poprecitavala na koho sa oplati obratit...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 18:54:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Drony hlavne v dnesnej rychlej dobe sa to neda ani nejako stihat, aspon neviem si predstavit akoby sme to my stihali, mame dost co robit ked muz v robote, ja okolo domacnosti a to furt vo svungu.
Dohodli sme sa na zaciatku s firmou, ze co chceme, ako chceme, od koho okna, dvere vsetko, aby sme to vedeli zladit, ked proste budu stavat, aby sa na nic nejako necakalo ale aby sa vsetko doplnalo a islo to jedna radost.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 12:03:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...no je to len o tom dohodnut sa a nechat si poradti, aspon moj pohlad je taky, ze je dobre, ked ti niekto kto ma skusenosti so stavbami drevodomov povie co je dobre, zle, co by bolo lepsie aj pri projekte napriklad a tak...predsa len ked stavaju domy, tak vedia o nich ovela viacej...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 22:02:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 55
a davali ste si aj pri samotnom projete poradit, alebo ste sa drzali maximalne svojich predstav. je nieco v drevodome, co sa neda


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 11:35:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Praga podla mna je dobre dat si poradit, lebo inak sa na podorys pozera clovek, ktoremu prejde rukami vela tych projektov a vie ze co by bolo dobre, vhodne.
Viem to aj podla svokrovcov, ze ked stavali dom, projekt si robili podla seba a teraz ked sa bavime tak spominali, ze vela veci by urobili uplne inak a teda ani sa necudujem, preto my ked sme isli dom stavat tak zaklad bol, ze si sadneme s projektantom a o to lepsie, ze sme sa rozhodli pre firmu, ktora mala svojich architektov, takze sme to vyriesili raz dva.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt