Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 14:40:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 13:40:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
Ale tak ani clovek s tym nema tolko starosti. Nemusi to a to zhanat tam a tam, vsetko prakticky riesi s jednym clovekom

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 14:29:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 33
Bydlisko: Hlohovec
hlavne s tým môže byť problém keď sa kopa ľudí strieda, čo sa týka stavby, lebo každý má iné skúsenosti, iné presvedčenia a teda keby sa niečo stane, tak sa môžu kadejako vyhovárať a je problém zistiť, že kde nejaký ten problém nastal :?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Jan 2023 8:10:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 16. Júl 2018 19:38:38
Príspevky: 34
Bydlisko: Devínska Nová Ves
"kopo" - ty máš ako dlho postavený dom? muž zdedil pred pár mesiacmi pozemok tak premýšľame, žeby sme si postavili dom, pred pár rokmi by sme na toto ani nepomysleli, ale keď sa nám naskytla takáto možnosť, tak prečo to nevyužiť, len teda by ma zaujímalo ako je to s montovanými domami, či ozaj je to fajn, či je tá stavba bez starostí :roll:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Jan 2023 13:53:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Uniona poviem ti tak ako je, všetko to záleží od firmy, čo ti bude stavať dom, či majú skúsenosti, či sa budeš môcť na nich spoľahnúť. Nič viac, nič menej.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 08. Jan 2023 15:46:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
vystavba bez starosti znamena len jedine, najst si firmu, ktora sa o vsetko postara tak, ze to bez tych starosti fakt bude. takze ci uz montovany alebo murovany dom, zasadny je dobry vyber firmy


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 9:14:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
CWALDO

a to je na tom to najkomplikovanejsie, lebo uz je firiem na Slovensku pomerne dost a teda vybrat si nie je jednoduche, treba si v tom urobit nejaky ten prehlad a hlavne je nutne pozerat na to ako dlho sa firmy venuju tomu, co robia ;)
kolko domov postavili, ako to cele prebieha, treba sa pytat na vsetko, co cloveka zaujima :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 15:34:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
tak ono to nie je tak, ze vyberiem si na prvu supu, alebo proste len pre dobry pocit. firmy si treba poriadne prejst a ak je moznost navstivit aj nejaku tu realizaciu, tak to je tiez podla mna velky bonus


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 11:03:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Mar 2018 17:01:38
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava
Bartas - Základ je sa stretnúť s firmou. To stretnutie dá človeku veľa, my sme si dávali robiť tri ponuky, aby sme vedeli aj cenovo ako budeme s tým stáť a aj aby proste sme vedeli, že na koho sa môžeme spoľahnúť, lebo o to nám s mužom išlo, aby sme sa nemuseli nejako extrémne stavbe venovať.
Aby to išlo samé.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 9:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Matina aj pre nas, ale co je pre mna prekvapenim, ze nie kazda firma ma proste svojho stavbyveduceho ktory na vsetko dozera. To bolo akoze pre mna nepochopitelne, ale OK.
Vyberali sme cize aj podla toho, aby sme mali s kym komunikovat. A v Kontraktingu nam teda vysli v ustrety so vsetkym, mali sme aj stavbyveduceho, s ktorym telefonovat, komunikovat nebol absolutne ziadny problem, barskedy sa s nami stretol, dohodli sme sa co dalej, takze toto je pre mna podstatne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 12:31:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Len tiez si zistit o firmach nie je jednoduche, myslim casovo, mne to dalo dost zabrat, kym som si pozistoval, kym som si urobil nejaku tu predstavu, ze kto sa ako dlho venuje stavbam, na co prioritne kladu doraz. Ako sa s kym da dohodnut.
No poviem ti, ze som rad, ze nam dom stoji a keby sa mam rozhodnut opat, tak sa rozhodnem rovnako. Neuvazoval by som ani nahodou nad murovanym.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt