Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:14:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 12:31:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
To by napriklad zaujimalo aj mna hlavne teda ta zivotnost. Ci sa ma clovek pripravit, ze sa opotrebuje nejakosi skor ako klasicka skridla napriklad. Dost by mi pomohlo ak by ste mi teda hlavne ti co mate takuto strechu popisali vyhody okrem teda hmotnosti. Bo tu ja vidim asi ako jedinu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 12:54:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Zivotnosti sa teda vobec nemusite bat. Plech ma taktiez dlhu zivotnost ako aj ine krytiny a niekedy aj dlhsiu a hlavne to, ze plech aj po desiatkach rokoch vyzera dobre, kdezto napriklad taka skridla byva vacsinou uz zarastena machom a inymi necistotami. Ocelovu krytinu aj rychlejsie umyjete. A ked uz sa tak bojite, tak vam napisem, ze napriklad Ruukki poskytuju az 50 rocnu zaruku, co je najdlhsia zaruka na slovenskom trhu. Takze keby sa vam s nou aj nieco stalo, tak vam to vyriesia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 12:54:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
5o rokov? To je nejaka priplatkova, ci to dostanes automaticky? Ako ak by to bolo tak, to uz by som sa takejto moznosti az tak nebranil, vsak by ma prezila :) O tom som pocul aj j, ze ked sa to tak v podstate vezme, tak je bezudrzbova


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 13:03:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
O nich som ja uz daco pocul, ale to nie je slovenska firma ze?

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 13:40:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Woody30!

To maju ako benefit pre zakaznikov, takze sa za to nic neplati. Ked si zakaznik vyberie od nich krytinu, tak automaticky ma 50-rocnu zaruku. Aj my mame, kedze krytinu sme od nich brali a hned aj odkvapovy system.

Cmiro!

Spolocnost Ruukki ma zastupenie v 10 krajinach Europy a jednou z nich je aj Slovensko. Povodom kde vznikla ako prva, tak to ti povedat neviem. Skus si prestudovat ich stranku, maju tam napisane cosi o nich, tak mozno sa to dozvies.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 9:12:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
alliano píše:
Woody30!

To maju ako benefit pre zakaznikov, takze sa za to nic neplati. Ked si zakaznik vyberie od nich krytinu, tak automaticky ma 50-rocnu zaruku. Aj my mame, kedze krytinu sme od nich brali a hned aj odkvapovy system.

Cmiro!

Spolocnost Ruukki ma zastupenie v 10 krajinach Europy a jednou z nich je aj Slovensko. Povodom kde vznikla ako prva, tak to ti povedat neviem. Skus si prestudovat ich stranku, maju tam napisane cosi o nich, tak mozno sa to dozvies.

Ahaa Tak potom fajn. Kedze ma nieco take caka, sondujem pomaly ake su moznosti na trhu. Ja som si myslel, vies ci to nie je len pri nejakych premiovych kuskoch, ale az to je tak ako si pisal, tak potom super. Bral si od nich teda vsetko, nepotreboval si zhanat daco inde? Montovali ste si ju sami?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 11:58:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Woody30!

Nie, na vsetky typy, na vsetky krytiny sa vztahuje tato ich zaruka. Uplne vsetko som od nich bral, kedze oni maju aj odkvapove systemy a taktiez bezpecnostne prvky, ktore su tiez velmi dolezite. Montoval nam ju original pokryvac, ktory montuje ruukki krytiny. Sam by som sa na to asi neodvazil, kedze je potrebne, aby to bolo kvalitne namontovane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Okt 2020 11:18:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Vidim, ze @alliano vam to perfektne vysvetlil aj za mna. Nemohol som skor prist, lebo som bol na sluzobnej ceste a vobec nic som nestihal, ospravedlnujem sa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 14:49:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Romikg00!

Sorry, ze som ta predbehol ale akurat ked som surfoval na nete a prezeral si toto forum, tak som natrafil na tuto temu o plechovej krytiny a kedze som vedel chlapom poradit, tak som hned tak aj spravil, aby nemuseli cakat. Som ti usetril pracu :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Okt 2020 12:31:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ale cosi, za to sa vobec nemusis ospravedlnovat! Ja som to v dobrom napisal, ze si ma predbehol. Ostal som rad, ked som videl, ze si im to tu vysvetlil. To ja ti musim podakovat a nie ty sa ospravelnovat!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt