Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:10:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 10:47:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
no hej, to by som asi vela chcel, aby si mi to takto porovnal. pardon za to. len chcem co najrychlejsie co najviac informacii si dat dokopy. musim si to pozriet teda a vybrat, tusim su tam tri modely na vyber, tak sa skusim v tom nejak zorientovat. alebo mi napadlo, ze by som skocil este k nejakemu predajcovi. viem, co chcem, teda takmer. tak by mi mozno pomohlo doplnit informacie priamo od neho. tipujem, ze tam by sa aj spravila objednavka potom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Aug 2021 14:46:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Duflo to je potesujuca sprava. Potom sa da povedat, ze je ta krytina bezudrzbova? To tak bude stale, ze budu ludia preferovat aj to aj to. Tak to mas pri vsetkom, co vyhovuje jednemu nemusi druhemu. Ale v tomto pripade sa priklanam na stranu plechovej krytiny. Naved ma este, kde by som sa mal ist pozriet na to. Tiez by som videl nazivo este pred tym ako budem objednavat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Aug 2021 18:17:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Tou bezudrzbovou myslis plechovu krytinu? Ak hej, tak potom moze byt. Aspon pri tych kvalitnych je to tak, ze sa nemusis o nic starat. Kedysi sa aj plechove strechy natierali kadejakymi pofidernymi farbami. Ale dnes uz to nie je nutne, material vydrzi rovnaky dlhe roky. Akurat, ked mas pocit, ze je spinava od listia po jeseni alebo takto, tak zoberies wapku a oplachnes to.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 12:23:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak tomu rozumiem, tiez som taky. hned by som chcel vsetko o vsetkom vediet. tak tak, objednavku potom robis u predajcu. predajcovia mavaju aj vzorkovniky k dispozicii, tak si to budes vediet aj vizualne porovnat.
vavriro da sa tak povedat. mayky to pekne zhrnul a ozrejmil. kam sa ist pozriet? mozno by som este dodal, ze kedze je plechova krytina hladka, tak sa na nej nedrzi moc ani sneh, proste ti sklzne dolu. tym padom nie je zbytocne zatazena. navediem ta. https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre ... d#kontakty tu ked si pozries, najdes cast vyhladat predajcu. tam si len zadaj mesto a mas to.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 13:21:43 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Burak som sa dopocul od partaka taku vec, ze ceny predajcov su nie zakazdym pevne stanovene a da sa nejak vyjednat nizsia. Skus aj do tohto nejak zabrdnut, ked tam uz budes. Nedas nic za vyskusanie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 13:58:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo niekedy som taky hrr do vsetkeho. pozeral som si tu ponuku na stranke este raz a nasiel som tam jeden typ, ktory by sa mi dost pacil, len pri nom sa uz vyzaduje vacsi sklon. musim pozriet do papierov, ako to vlastne mam ja na dome. hej, su tam tie upravy kadejake dodatocne, ale do toho sa mi nechce. vsak pojdem k tomu predajcovi sa popytat zajtra konecne.
norci22 ozaj? to je dost dobra sprava, diky. esteze som si to precital, kym som tam isiel. potom by som zbytocne dodatocne vypytoval zlavy. na to som zvedavy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 17:22:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Mayky to si pamatam, ked som bol mensi. Stari rodicia mali nejaku plechovu strechu na hospodarskej budove a vtedy sa to malovalo takymi hustymi farbami, vyzeralo to ako roztecena guma. Tak preto reku, ci teraz uz nic take netreba robit. Este by ma zaujimalo, ci slnko nevytaha farbu z toho plechu nejak.
Duflo dobra pripomienka, ale tam je potrebny asi teda nejaky vacsi sklon, aby sa ten sneh zosmykol, ci ako? to si ma dobre naviedol, bez roboty to mam. pojdem sa na to pozriet. montaz sa dohaduje tiez u toho predajcu, ci to je potrebne si najst niekoho ineho na to?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 7:33:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak pre istotu pozri, kym pojdes za predajcom. aby ste mohli rovno aj objednavku spravit, ak mas teda vybrate uz. ale ved mozno ta oslovi nieco uplne ine, ked si pozries osobne vzorky. ine raz vidiet nazivo ako stokrat na obrazku, nie? do tych uprav by sa ani mne nechcelo pustat, ked uz mas spravenu pripravu a pochystane vsetko a zase by si do toho musel zabrdat. daj vediet potom, ako si vybavil.
vavriro ale nie, tam staci aj ten minimalne 6 stupnovy. vsak ked na tom nebude stat voda, tak ani sneh. krytina je hladka, bez nejakych porov, to je ine ako pri skridle. mozes aj tak aj tak spravit. neviem, ci vsetci predajcovia vedia spravit aj montaz, ale minimalne ta budu na niekoho vediet odkazat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 8:09:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Ale kdeze, to sa teraz uz nerobia taketo veci. Viem, aku farbu myslis, to bol smrad na celu ulicu, ked niekto natieral strechu. Neviem preco mam v hlave spomienku na tuto farbu, ze bola modrej farby. Jaj myslis, ci netreba niecim natierat, aby nestratila farbu? Alebo ze natierat ju, ked vybledne? To nie, to sa uz teraz nerobi, nie je treba. Oproti tym plechacom kedysi sa dnes uz robia o dost lepsie tie stresne krytiny. Niektori predajcovia alebo teda skor vyrobcovia v tomto pripade, davaju na farbu aj dlhsiu zaruku, nez je ta standardna. Tak tam mas istotou, ze to za tri styri roky isto nevybledne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 9:52:15 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Burak tiez som o tom nevedel, ale vidis, co sa clovek nedozvie len tak nahodou, ake uzitocne informacie. Jemu sa takto podarili zjednat nejakych 12 percent alebo kolko to hovoril. On daval robit vacsiu strechu, tak bezproblemov mu to dali lacnejsie. To mas asi ako vsade, ze pri vacsom mnozstve sa vedia spravit nejake ustupky na cene. To hej, uz keby mas schvalenu cenovu ponuku, potom by si vela nenacaroval.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt