Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:22:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 15. Máj 2022 14:47:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Ved jasne, ale tak je to podla mna najlepsie. Partiu ste hladali separatne, ci vam priamo tam kde ste krytinu kupovali niekoho odporucili?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 9:09:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
filipo ono da sa tak aj tak. ak mas nejaku, ze vies, ze robia dobre, rychlo, kvalitne, tak mozes oslovit a dohodnut sa. ak nemas nikoho, tak si myslim, ze ten predajca kazdy jeden uz ma nejaky kontakt na takychto ludi, co chodia montovat strechy. vies, ze si tak vypomahaju medzi sebou. on dohodi im robotu, oni odporucia predajcu a krytinu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 7:00:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
on da sa aj svojpomocne samozrejme, ja som tak tiez robil. ale zase to islo len o pristresok na auto, kde islo par kusov krytiny, nic sa nemuselo rezat a nejak dopasovavat. ine to je na streche, ked su tam stresne okna a kominy a neviem co vsetko dalsie. tak v tomto pripade by som sa do toho sam nepustal, to by som isto nechal na montaznikov. akurat co rozmyslam, ze na jednu stranu, ta je taka strmsia, tam som mohol dat tu snehovu zabranu. ci myslite, ze na pristresok to netreba nejak davat? lebo je to ta strana od domu, kadial sa chodi ku autu, tak mi to tak napadlo, ze z hladiska bezpecnosti, by to mohlo byt fajn.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 12:59:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
napriklad pristresok terasu som si spravil so susedom sam. neboli tam ziadne zlozite vyzery ani jedno s druhym, tak to bolo v pohode, no strechu samotnu mi robili normalne klampiari, to som chcel mat proste tip top

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 12:22:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
cmiro tak to je jasné, strecha je proste o inom ako prístrešok, tam neradno niečo zanedbať alebo nesprávne porobiť. to by som si tiež netrúfal sám a to pritom takýchto prístreškov a altánkov, terasových zastrešní, kotercov, to mám za sebou už hodne. len tam aj keby som niečo náhodou zle urobil, tak aj opraviť to je jednoduché.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Máj 2022 11:54:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Apr 2018 7:30:35
Príspevky: 24
Tak to na tvojom mieste by som si asi už aj trúfol ísť do tej strechy. Však zase o toľko to odlišné nemôže byť. Akurát, že bude toho viacej a bude to dlhšie trvať. Ale však formáty sú to stále tie isté a máš teda zrejme skúsenosť aj s odkvapmi a podobne. Ak by ti s tým niekto pomohol, tak by som to skúsil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 6:43:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
filipo ked sme boli u predajcu a vyberali sme krytinu, tak sme sa bavili aj o tych montaznikoch. vybrali sme si krytinu od Ruukki a neviem, ze ci aj podla toho, ci len tak nejak vseobecne nam poradil nejake dve partie, ze nech vyskusame kontaktovat. neviem, ze ci to zalezi od toho, o aku krytinu ide, ale tak asi to bude aj tak, ze niektori su skor specializovani na taku a ini na taku krytinu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 10:47:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... domusko... takze da sa to aj takto... tak to je fajn, lebo oni asi maju teda nejake partie uz aj osvedcene... lepsie ako len tak sa vypytovat niekde, ze ci sa najde nejaka zodpovedna partia... lebo to tiez nechces, aby hocikto ti to prisiel spravit... takze toto by mi stacilo riesit sucasne s krytinou teda?.. neviem, ze ako sa teraz pohybuju tie dodacie doby, ci sa to zase nejak nepomenilo... lebo pri niektorych materialoch zase zacinaju robit problemy s dodaniami... minule som o tehlach nieco take zachytil... tak hadam tuto oblast to nezasiahlo...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 12:35:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Jasne, ze maju. Ono aj pre predajcu lepsie, kde vie takto odporucit partiu, lebo aj ta nasledne moze zas na oplatku odporucit jeho


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 11:40:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... bojkotak nemyslím, že v tomto sa nejak dodania pomenili... aspoň som teda nič takého nepostrehol... kľudne by som rátal s tými 10 dňami, či 2 týždňami... neviem teraz, že ako sa to uvádza, ale tak v podstate ide o ten istý údaj, keď si to tak zoberieš... čo sa chystáš objednávať?.. máš už aj čosi vybraté?..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt