Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:16:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 26. Apr 2022 6:37:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
@rozek my mame centralnu a je to super, ziadne plesne, ziadne koncentracie na oknach , aj ked sa vari, ved to poznas ze sa nic poriadne neda potom vyvetrat, tak tuto to nehrozi. jaj co sa tyka piesku, to je v pohode, tusim to padlo aj tak za noc a vtedy nam nesla, takze my sme ok :D ale je to asi na tebe, maximalne mozes zavolat do firmy a popytat sa ich.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Apr 2022 6:31:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
persk a od koho mate? je potom rozdiel aj v tych ponukach v ramci trhu ze aku si vybrat ci sa to velmi nerozlisuje co povies, aku mas skusenost? lebo ako chapem aj ja, ze najmenej je zavolat do firmy ale predsa len osobna skusenost je asi najviac.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Apr 2022 5:54:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
persk a ty mas rekuperaciu doma? ak som to teda spravne pochopil. vies mi to nejako popisat, reku co vsetko na to treba, ako treba zacat a co robit? :D lebo je to pre mna, kedze som laik v tomto taka spanielska dedina, hlavne ako to dokaze fungovat :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Máj 2022 8:28:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
goldor no ked som to riesil, tak mi kamos poradil Wolf a teda ich som aj oslovil. vies co tak osobne si myslim, ze je toho vseobecne vela na trhu z coho sa da vyberat, len asi treba mat aj nejaky prehlad, zakladne informacie k tomu, plus asi sa treba rozhodnut aj podla toho ci chces taku, ktora sucasne odvadza aj privadza vzduch alebo taku, ktora spravi najprv jedno a potom druhe, to je ale na tebe.
valien hej hej mam :D fuha, tak hlavne asi treba to, ze ci si ju chces dat a riesit pri hrubej stavbe alebo az nejako nasledne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Máj 2022 7:41:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Persk heej aj my mame od nich a paradicka. Inak mam pocit ze som to celkom este vychytal alebo teda som sa skoro spamatal. Mi o tom kamos hovoril a veru hruba stavba - no uz sme boli sikovni, alebo ako to napisat :D Ale stihli sme to vsetko. Pises o tom ze, ktoru, no my mame s protiprudovou technologiou. Nechcel som taku, ktora robi najprv jedno a potom druhe, pokial bola takato moznost, i ked chapem, ved nech si kazdy vyberie podla seba, ako chce aby to bolo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 7:32:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Juriduri suhlasim s tebou, aj my mame tuto protiprudovu a je to super kedz to pracuje sucasne vsetko. Goldor a ty to teraz mas ako vlastne? Uz si si nejako vybral alebo este zvazujes, alebo ako.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 7:00:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
tak ono da sa rozhodnut a vybrat hocijaka len to treba vcas zacat riesit, nie ze uz mas vsetko ako keby hotove ohladom domu a zrazu si zmyslim ze chcem rekuperacnu jednotku, no ako. tiez to treba odkoumunikovat s firmou, tiez sme to tak robili a co mi kamosi aj radili aj hovorili tak hadam kazdy to najprv vopred konzultuje :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 8:00:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Juaneso jasne to sa da vsetko odkomunikovat dohodnut, ved ked sa da firme projekt a ona tam rozvrhne rozvody, prieduchy, kde ma byt jednotka umiestnena a vsetky tieto technicke parametre, a teda ti to vrati je potrebne aby si to ako majitel logicky odsuhlasil. No a ked to bude vsetko ok, vtedy sa to dava montaznej firme, ktora to pride spravit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 6:16:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
juriduri presne ja my od nich mame a to je fakt parada, mat doma riadene vetranie, jednoducho aj teraz ked stale pada ten saharsky piesok a vonku su rozne pele a prach to si neviem ani predstavit keby som si to mal normalne pustat do domu, takze hlavne asi sa mozem podakovat aj mojmu otcovi, ktory ked som staval, mi o tomto hovoril, a radil nech si dam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 20:01:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Hej, tak to je parada, ze otec mal o tom taky prehlad. Starsie rocniki moc novinkam aj ked bez logickych dovodov moc neveria


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 597 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt