Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:06:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 7:49:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
samoabetka suhlasim s tebou ze to teda nielen super vyzera ale ma aj dlhu zivotnost to je podla mna tiez hlavny taky parameter podla coho sa oplati vyberat prave takuto skridlu. tam mas istotu, ze ti aj dom ochrani a bude vyzerat ako nova.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 6:44:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Stupjakrado ale tak vies aki su niektori ludia, to podla mna najmenej ked cakas vtedy to pride, ze najprv dlho dlho nic nema nikto pripomienky a potom to pride. Tiez som zvedavy, co kamarat stavia tak to ide ako po masle, tak cakam ked vytiahne vsetky mury ci sa niekto zacne ozyvat napriklad ze nevidi alebo co :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 6:25:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Netta a vy to mate ako uz staviate alebo riesite projekt alebo? :) Lebo si to tak okrajovo napisala ze vlastne ani neviem, ci hladate konkretny typ potom ze aku krytinu zvolit alebo ako :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 6:49:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Denislav ano taki spekulanti su najlepsi veru. Ale s tym nic nespravis jedine sa ti predlzia nejake tie stavebne povolenia ale tak pokial je vsetko v poriadku tak by to malo prejst. I ked je pravda ze radsej asi stavat niekde na samote :D Vyhnes sa zbytocnym komplikaciam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 11:41:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
No a vy co ste tu, tak podla coho ste si vyberali strechu? Zavazila aj cena, pripadne k tomu prislusenstvo alebo konkretny typ alebo co take je smerodajne, ze podla coho sa rozhodnut?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 6:02:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Danik ale kdeze, to si samozrejme treba aj do projektu rozvrhnut ze aku chces mat strechu, kedze vieme kolko ich je na vyber na trhu treba asi vediet, nie len ze aku ale aj sklon a neviem co vsetko k tomu patri. To pokial nevies tak fakt s odbornikom riesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 12:53:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
danik podla kvality. ak vies ze chces kvalitnu strechu a si ochotny si kludne aj nieco priplatit nie je o com. ako jasne kazdy moze mat iny nazor co je ok a co nie. ale za mna strecha ma chranit dom a preto len to najlepsie. takze skridla to bola volba cislo jeden :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 10:47:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Skridla chrani cely dom, takze tu by som prihliadla hlavne na kvalitu a zivotnost. Pri vybere firmy by som teda zohladnil jej historiu no aj samotny vyvoj vyroby skridiel, kedze aj v tomto smere sa objavili vseliake novinky. Ale ked pokryvka strechy, tak za mna skridla


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 11:27:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Toho nazoru som aj ja a preto som tiez volil palenu skridlu na strechu. No ja som mal jasno aj v znacke, takze skor sme uz doladovali len dizajn a farbu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 7:13:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Tak to si mal potom dobré, že si aspoň to vedel. Ono už keď je tak nejak človek rozhodnutý na začiatku, nemá nejak potrebu potom vymýšľať a ušetrí to aj dosť času, ale by som povedala aj nervov

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt