Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 1:02:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 13:20:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
tibinono myslis, ze keby som chcela objednat len nejake mensie mnozstvo, ze ani vtedy by sa nedalo dohodnut nejak na kratkodobom uskladneni u predajcu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 10:29:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- to zalezi dost asi od toho, ze co myslis tym mensim mnozstvom. na co to potrebujes? a zalezi asi aj od samotneho predajcu, ake ma skladove priestory, ci vobec ponuka takuto moznost. to budes mat najlepsie, ked si nejakeho predajcu najdes, pripadne aj viacerych kludne a informujes sa na to. darmo tu ja budem nieco tvrdiet, ked najlepsie ti predajca povie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 8:23:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
Odporucam najst si predajcu a priamo jeho sa na to informovat. Pripadne ich oslovit viacero, mozno sa najde niekto, kto bude poskytovat takuto sluzbu. Ale popravde by som sa nejak na to asi nespoliehal. Doma nemate priestor na uskladnenie? Ked hovoris, ze nejde o nejake velke mnozstvo... Staci si vyhradit na to miesto a potom len pozakryvat material, zase nie je to nic komplikovane.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 10:24:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
nieco sme riesili v praci, tak sme pozerali, ze ako sa pohybuju teraz ceny. pozerali sme konkretne 30 tehlu brusenu bez vyplne a rovnaka znacka a ceny u predajcov nie na cent rovnake. takze aj z tohto hladiska je lepsie si viacej tych predajcov ocekovat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 8:50:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Tibinono vsak to nehovorim, ze by to nebola parada, len ze to asi nie nejak realne pri tom, ked si zoberies, ze v podstate casto sa objednavaju taketo veci, tak to fakt neviem, kde by sa skladovalo. Ale vsak vies sa dohodnut na dodani, ze cca kedy by ti to vyhovovalo, aby ti to doviezli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 10:55:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Toto nemusia riesit ti, ktorym sa podarilo vyuzit tu akciu, co mal Heluz minuly rok. To bolo, ze spravis objednavku, vyplatis zalohu a material bude tento rok niekedy zaciatkom jari, alebo ako to bolo. Keby mi to casovo vychadzalo, tak by som to tiez vyuzil, no bohuzial, nedalo sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 8:31:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Tak to veru nie, tí sú za vodou, tí majú všetko vybavené už pol roka dopredu, už len počkať do termínu a môžu začať. Myslím, že aj počasie im bude priať, aspoň teda zatiaľ to tak vyzerá. Podľa mňa sa toho už toľko nezmení, že by prišla nejaká mega zima. No len poznámka dobrá, len pre tých, ktorí teraz idú niečo objednávať alebo sa rozhodujú, to nie je asi až také podstatné heh.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 10:22:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
Teraz ale tiez maju nejaku akciu. Nie takto priamo na tehly, ako to bolo vlani, ale na kominovy komplet za euro. Ak by ste sa chceli pytat, ze co je to zac ta akcia, co treba splnit, ako ziskat ten komplet za takuto cenu, tak vas rovno odkazem na ich web, pripadne si to najst cez Google, lebo viac o tom nejak neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 8:25:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
To je tiez zaujimava akcia si myslim. Isto to niekomu padne vhod, ked planuje taketo nieco stavat a odrazu bum a moze to mat v podstate zadarmo. Super, mne sa to paci, ked robi niekto taketo akcie. Akoze chapem, ze je to aj o tom, aby si prilakali zakaznikov, ale tak pre toho zakaznika je to tiez vyhodne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 11:49:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- vsak u neho neviem ani ja, ale tak predpokladam, ze ked niekto zacina stavat, tak ma dost miesta na to, aby si tam uskladnil svoj material, ktory bude pouzivat. aj pri nejakej rekonstrukci. vsak preboha nebude rozlozena jedna tehla vedla druhej po celej zahrade.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt