Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:20:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 11:44:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
no nas v tomto napriklad milo prekvapil Wienerberger, vacsinu stavebneho materialu sme kupovali od nich a za mna teda bolo vsetko ok. ako aj s pouzitym materialom, stavalo sa nam s uplnou lahkostou a stavbu sme kompletne dokonci rychlejsie, ako sme povodne planovali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 11:16:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
a ako to funguje? vedia ti nejak nacenit celu stavbu alebo si to musis spravit niekde inde? tiez pozerame takto stavebniny, kde by nas to vyslo najvyhodnejsie, chceli by sme stavat v priebehu najblizsich rokov, dufam sa nam podari. nie je to jednoduche, ale pomalicky, si myslim, ze to pojde. kedy ste stavali vy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2023 11:19:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Malacky
a to nerobi kazda firma, ze ti naceni vsetok materialu, vyrata cenu prace a vsetko? doteraz som zila v tom, ze to robi tak nejak automaticky uplne kazdy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2023 8:33:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
vobec to nie je pravidlo, ze to robi uplne kazda firma, ved to bolo presne aj take nase kriterium, podla ktoreho sme hladali. myslim si, ze je celkom logicke chciet na zaciatku vediet, co bude kolko stat a az potom sa do niecoho pustis, to tak plati vo vsetkom podla mna. no a tie spolocnosti, ktore toto neponukali, tie sme takpovediac automaticky "vyradili" z moznosti.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 9:43:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
takze ste si davali robit cenove ponuky roznym firmam? aby ste si mohli asi tak nejak porovnat, ze co sa viac oplati a do akych materialov skor ist, nie? lebo napriklad ak mas vyslovene zaujem o jednu konkretnu tehlu a neponukaju ju kazde stavebniny, tak to je potom asi trochu problem. v takom pripade hladas asi len tie, ktore ju maju.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 8:57:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
My sme to mali presne takto ako hovoris. Boli sme zamerani na jednu konkretnu tehlu, tak sme proste nad inou ani neuvazovali. Ked sme videli, ze niektore stavebniny ju neponukaju, tak sme sli dalej a uz sme ich neriesili :D Vacsinou to tak asi aj byva, ked mas nieco vyhliadnute, su na to dobre recenzie a ludia si to chvalia, tak ides za tym.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 10:42:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
A odkial ste kupovali tehly? Ja chcem momentalne pristavovat, ale teda neviem, co by bolo vhodne zvolit, do coho by bolo najlepsie ist.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:09:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
a dom mate z coho?:) asi by som to prilis nekomplikoval a nekombinoval. a samozrejme aj zalezi, co tam planujete mat. ja ti tu mozem poradit tehlu a ty mi budes oponovat. nad cim ste zatial realne uvazovali?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 11:15:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
no vsak samozrejme, ze to bola prva myslienka, tymto smerom by som pravdepodobne chcel aj ist, dom mame tehlovy. ja len ci nema niekto skusenost s inym materialom, co by bolo mozno vhodnejsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt