Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 21:56:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Ktora Lokalita je najidealnejsia?
PoslaťNapísal: Uto 15. Okt 2013 16:25:51 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 15. Okt 2013 16:15:56
Príspevky: 2
Rozmyslal som nad prestahovanim sa do domu idealne v Bratislave alebo pri Bratislave potreboval by som aby mi nikto poradil mozno z vlastnej skusenosti mozno tiez ma takyto problem ze sa chce stahovat do noveho domu ale nevie kde v Bratislave alebo blizkom okoli su rozbehnute nejake projekty respektive potreboval by som vediet nejake referencie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Okt 2013 19:34:40 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Nov 2012 4:02:12
Príspevky: 5
to je veľmi všeobecne položená otázka, odpoveď závisí od tvojich požiadaviek a možností, skús sa o nich rozpísať viac ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Okt 2013 16:31:49 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 15. Okt 2013 16:15:56
Príspevky: 2
No napríklad dni dozadu som sa rozprával s jedným kolegom a on sa presťahoval do Čunova vtedy tam bol nejaký projekt, že Mlade Čunovo neviem, či niekto poznáte ale v každom prípade sme si to tam boli pozrieť aj so ženou a tiež sa nám tam veľmi páčilo. Novostavba za rozumnú cenu on vravel, že okolo 180 000e čo mi príde fajn kedže je to ešte časť Bratislavy je to aj relatívne kúsok od centra a okolie krásne aj kde by to centrum Čunova možno chcelo nejaké to zveľadenie ako veľa iných častí Bratislavy ale verím, že to je len otázka času no bohužiaľ sme prišli už neskoro a nie je z čoho vyberať... i keď na stránke majú, že by mohla byt ďalšia výstavba pár domov ale sú tam nejaké problémy tak hľadám ďalej no niečo také podobné som chcel :) alebo keby niekto vedel o tom Mladom Čunove alebo všeobecne o výstavbe v Čunove tak budem veľmi rád keď napíšete lebo tam by to bolo skutočne ideálne ďakujem :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2016 12:48:00 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
kazdemu vyhovuje nieco ine :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2016 9:33:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
presne nepises ze ake su poziadavky,ci mas deti a ci by bol zaujem skor o novostavbu alebo starsi domcek prerobit.ale mozno by som stavil pri rodinnom dome skor na okrajove casti BA


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 8:17:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Velmi by ma zaujimalo ze kde byva najviac starsich ludi lebo zhaname teraz pre starku nejake byvanie a vobec nevieme ze kde by jej tak bolo dobre.Uz dost je pre nu sok ze Bratislava a cinzak a nie to este keby jej mali deti vrieskat za usami. Vie mi niekto poradit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 13:21:03 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
Tak to mas vsade asi rovnake uz nikde nie su take stvrte asi kde by sa dalo povedat ze len starsi.V ziadnom meste.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 7:50:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
romoprady píše:
Tak to mas vsade asi rovnake uz nikde nie su take stvrte asi kde by sa dalo povedat ze len starsi.V ziadnom meste.

Vazne? :-( A to som dufala ze by sa v tej velkej Bratislave mohlo nieco najst :-( ved uvidime stale kukame ponuka tak hadam sa nieco najde


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 10:53:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
A prečo práve v Bratislave? Chúďa to bude asi dosť veľký šok naozaj


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 28. Okt 2016 13:52:54 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Ja by som teda byvat v BA nechcel vobec.Este niekde na kraji mozno ale tie zapchy co vidim stale v telke to je hrozne.Uz by sa to mohlo presmerovat ten zaujem aj nove pracovne miesta viac do okolia BA nech sa tam pastikari tolko netlacia :-D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt