Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 17:02:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 20. Feb 2022 11:35:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
Áno máme nejaké kúsky a hlavne v detskej izbe, keďže tam moc živé mať zo zdravotných dôvodov nemôžeme

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 8:44:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Denislav no povedzme si uprimne, ono sa to niekedy ani neda, ze vsade mat zive kvety a cakat ze vydrzia, Niekedy sa hold udeje to, ze aj drahsej rastline sa nebude darit a moze putovat do kosa, co je smola. No a aj ste pozerali, alebo teda vybral si ty nejaky kvet?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 7:15:59 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Adelkana inak to som ale aj niekde pocul, ze zive rastliny by nemali byvat v izbach v ktorych spavame. Ako jasne zrejme su ludia, ktorym to nevadi, ale aj u mna by to bolo asi tak ze by som stale kychal. A odkial ste objednavali alebo ste zohnali z nejakeho kvetinarstva? :)
Matulinda55 ved jasne, ale o to viac to stve cloveka, ked do toho vrazi cas a nemale peniaze. Hej hej pozerali sme, zena ma uz predbezne nejake vybrate tak uvidime :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 7:53:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
to inak teraz veľa ľudí mám pocit rieši umelé rastliny aj práve kvôli alergiám, ako hold niekedy sa inak nedá a silou mocou mať doma živé kvety a celé dni kýchať to sa tiež neoplatí :)
denislav no tak super, potom daj vediet co ste vybrali to by ma zaujimalo :) vy ste to vlastne chceli von alebo do vnutra?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 13:20:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
to mas pravdu. ono aj nase deti ked boli mensie a chceli tam proste svoje rastlinky, volila som umele aj kvoli tomu, aby sa im nic nestalo, ak by ich tak povediac chceli ochutnat :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 8:15:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Smyska75 vies co zena sa rozhodla pre Fikus Benjamin a Krotonovec :) Tak som jej spravil radost aspon a cakame kedy to pride nech si to moze na zaciatok rozmiestnit ako sa jej bude pacit :)
Filka no ved jasne, ono to netreba hrotit v takychto pripadoch a ake ze ste volili? Odkial ste kupovali? :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 18:04:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
najskor len tak v pepcu ale ako postupne som prisla na to, ze by som si priala krajsie kusky aby proste hned na prvy pohlad nebolo vidno, ze su umele, tak som patrala trocha po nete a nasla super stranku, kde mali sice drahsie ako v pepcu, no za to neskutocne realisticke rastlinky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Feb 2022 7:14:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Filka no tak super, inak to ked si clovek porovna ako vyzeraju umele rastliny takto niekde v obchode, kde sa da kupit fakt vsetko, ze si vyrobcovia na kvalite asi nedali velmi zalezat a potom si vlastne staci len trocha priplatit a je to parada :) A co je to za stranku? :) Sama si na nu natrafila alebo ti niekto poradil?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 27. Feb 2022 11:04:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
tak je to podla mna neporovnatelny rozdiel, ked si nieco kupujes len tak v obchode, kde predavaju vsetko ako niekde, kde sa zameriavaju priamo na nieco konkretne. hk green sa volaju. svagrina, nemozu mat doma nic ziveho, kvoli synkovi a zakazdym ked som bola u nich som sa cudovala, ake to tam je u nich aj napriek tomu zelene


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Feb 2022 7:50:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
filka hej presne tiez som si od nich objednaval a super som rad ze som si nechal poradit veru :) a mas pravdu ono to velmi ulahcuje zivot aj takymto alergikom, to sa nezda ale zase ked chces mat doma nieco zelene a nechces aby to prekazalo zdraviu tak toto je fajn volba :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt