Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 15:30:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 22. Mar 2021 12:59:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
VINCENZO ASI MAS PRAVDU, ZE KAZDEHO JE TO OSOBNA VEC A KED SA MI PACIA UMELE RASTLINY, TAK SA NEMOZEM DIVAT NA TO, CO BUDU O MNE LUDIA HOVORIT A CI SA BUDU PACIT ALEBO NIE. MUSIM SA OD TOHO ODOSOBNIT, LEN TO MI NIEKEDY ROBI PORIADNY PROBLEM :/ A VIES, KDE TAKE DOSTAT KUPIT, LEBO V OBCHODOCH SOM NA TAKE, KTORE VYZERAJU AKO ZIVE NENATRAFILA :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Mar 2021 8:04:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
Vieš čo mne sestra poradila jeden eshop. Bola som u nej a fakt som pozerala čo za krásne nové kvety má, najskôr som si myslela, že sú živé, no až potom mi povedala, že sú to vlastne umelé rastliny. HK Green skús si pozrieť. Ja už som si tiež objednala


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Mar 2021 12:03:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
FILKA DAKUJEM TI, IDEM ICH HNED POZRIET. VOBEC MI TEN NAZOV NIC NEHOVORI, JE TO SLOVENSKA FIRMA?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 26. Mar 2021 13:27:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
remafa píše:
FILKA DAKUJEM TI, IDEM ICH HNED POZRIET. VOBEC MI TEN NAZOV NIC NEHOVORI, JE TO SLOVENSKA FIRMA?


Ano, je to slovenska spolocnost so sidlom v Bratislave, no vyrobky co viem, tak dovazaju z Nemecka a Holanska. Pocula som uz aj take reci, ze planuju spustit aj vlastnu vyrobu, no este to asi nie je spustene, asi az casom. Kludne sa pytaj co ta o nich zaujima, mam ich prestudovanych :D :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 27. Mar 2021 17:46:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
No toľko som si ani ja o nich neštudovala no minulý mesiac som si od nich kvietky zadovážila. AJ som sa trocha obávala toho, že bude proste hneď vidno, že sú umelé, no opak je veru pravdou. Vyzerajú tak realisticky, že kopec známych sa už pomýlilo :)

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 27. Mar 2021 18:50:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 57
Zeee ja som tiez moc rada, ze som sa na ne dala nahovorit, taaaaakuuuu velku radsot z nich mam. Vyzeraju skvelo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Apr 2021 8:12:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
adelkana píše:
No toľko som si ani ja o nich neštudovala no minulý mesiac som si od nich kvietky zadovážila. AJ som sa trocha obávala toho, že bude proste hneď vidno, že sú umelé, no opak je veru pravdou. Vyzerajú tak realisticky, že kopec známych sa už pomýlilo :)


Aaaa tak niekedy netreba studovat, no mna to bavi, ked o danej spolocnosti viem aj cosi viac ;) :) A poznam napriklad to, z kade rastliny pochadzaju a tak. Myslim, ze to su take normalne veci, ktore si aj ini ludia zistuju. No ine som chcela :oops: Chcela som sa ta spytat ake kvety si si od nich objednala? Daj nazvy alebo kludne aj fotky ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Apr 2021 12:38:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Ahojte, nemáte náhodou niektorá tento strom? Chcela by som vidieť ako vyzerá v skutočnosti. Veľmi sa mi páči a uvažujem nad kúpou. Za odpoveď vopred ďakujem;-)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 11:53:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Katrine tento presne istý strom máme na terase a je úžasný, na živo vyzerá ešte lepšie ako na tejto fotke. Pozerala si ho cez e-shop HK Green, že áno? Lebo aj my ho mám od nich ;) :) Nebudeš banovať, keď si ho kúpiš.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Apr 2021 19:03:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Waaau ani na tej fotke nevyzerá ako umelý :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt