Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:43:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: kralikaren
PoslaťNapísal: Štv 30. Mar 2017 9:17:44 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
chcel by som sa vas popytat ako postavit kralikaren otec si zmyslel, ze bude na stare kolena chvat zajace ale skor len tak pre radost tak som sa chcel popytat, co vsetko to obnasa a na co si dat pri vystavbe kralikarne pozor


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 8:30:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
podla mna to nebude nic zloziteho. co potrebuje kralik - miesto kde sa zlozi, krmitko, miesto na vodu a asi vsetko. kralikarne byvaju na sposob kurnika nie? to si myslim, ze date ako nic len sa toho netreba bat. zhlobite zopar dosiek a bude a nakoniec budu mat kraliky take miesto jak lusk


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 11:23:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Bolo by asi vhodne si o chove kralikov najprv nieco nastudovat a potom podla toho postupovat. Mozno kazde to plemeno potrebuje mat obydli inak prisposobene neviem ale zatial co som videl kralikarne tak vyzerali vsetky na jedno kopyto :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Pon 10. Apr 2017 9:09:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
kto chce chovat kraliky mal by si najprv vsetko o nich poriadne nastudovat ale tak co sa tyka stavby kralikarne to je uplne jednoducha zalezitost ved si zoberme na dedinach ich vidno pomaly na kazdom druhom dvore a nikto nikdy neriesil ako ich presne postavit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2017 8:15:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Jééj králikáreň. Náš starký mával kedysi pravidelne zajace. No choval ich na mäso a nie ako domácich maznákov. Králikáreň mal podľa mňa takú obyčajnú. Zhlobenú z normálnych dosiek. Zajace mali dnu akurát tak pitítko a miesto na žrádlo. žiadny veľký luxus to veru nebol no vyzerali spokojne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Štv 20. Apr 2017 9:23:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Postavit kraklikaren vobec nie je zlozite. Ked sa do toho rano pustite tak vecer nemate co robit. Uz len zajace ubytovat.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 10:54:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
Podľa mňa by to nemalo byť nič zložitého. Ja by som to spravila asi čo najjednoduchšie, predsa len králiky nepotrebujú nejaký veľký luxus. Len teda aby mali dostatok miesta, no na to by som volila asi nejaký výbeh.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2017 9:41:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
Rodiacia byvaju na dedine a vsetci susedia na okolo maju kraliky a vacsina si postavila kralikarne z nejakeho zbytkoveho dreva. Jeden sused si od nasich zobral stare skrine ktore chceli povodne vyhodit a uplne mu to stacilo. Treba byt len sikovny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2017 12:32:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Zopar latiek staci zhlobit dohromady a je hotovo. ako nechapem preco by nieco taketo malo byt zlozite na postavenie. Tam ani nakres nieje treba


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kralikaren
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2017 13:01:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
kralikaren som naposledy staval ako chlapec s otcom na nasom dvore ale nepamatam sa ze by to bolo nejake zlozite, staci si rozmysliet rozdelenie tych "izieb" a hotovo, staci pouzit drevo z nejakej starej skrine ktore uz nepotrebujete alebo cosi take a je hotovo

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt