Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 4:23:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 22. Sep 2017 11:46:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
To sa uvidi podla vysledkov. Som sam velmi zvedavy, co im tam vyjde. Iba tu som o nej cital a potom nasledne som pozeral ich stranku a som si poprecitaval taktiez nejake ich prace co robili


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 27. Sep 2017 6:58:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino presne ako si napisal, viacej je takych domacnosti ale tak vies, pokial nemaju financne prostriedky na taky filter tak to aj chapem lebo nie je to zase az taka lacna zalezitost. To som rad, ze zlu firmu by si mi neporadil! A este raz ti dakujem za vsetky rady!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 03. Okt 2017 11:53:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Ved ano, to vsetko chapem ale zase nebolo to az take drahe. Uplne v pohode sa to da zvladnut a to ani my nemame nejako extra vela penazi, ze by sme mohli rozdavat. Ale predovsetkym myslime na svoje zdravie a mat kvalitnu vodu je predsa dost dolezite. Nemas zaco!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 9:30:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samouk píše:
To sa uvidi podla vysledkov. Som sam velmi zvedavy, co im tam vyjde. Iba tu som o nej cital a potom nasledne som pozeral ich stranku a som si poprecitaval taktiez nejake ich prace co robili


Aha, ja som myslel, ze mas aj nejake osobne skusenosti s firmou Aquatrend. No mozem za seba povedat, ze je to dobra firma. Fakt sa v tejto problematike vyznaju. Daj potom vediet, ako dopadli, ok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 06. Okt 2017 12:32:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Nie lebo my mame nastastie v poriadku vodu. Len som vedel, ze taka existuje, ked to aj kolegovia riesili tak ju spominali a tak. Jasne, dam ti vsetko vediet. No nebol som u nich, tak neviem ziadne informacie. Naposledy iba to, ze dali rozbor vody spravit ale ake vysledky im vysli a toto, vobec neviem:-/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 13:49:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
samouk píše:
Nie lebo my mame nastastie v poriadku vodu. Len som vedel, ze taka existuje, ked to aj kolegovia riesili tak ju spominali a tak. Jasne, dam ti vsetko vediet. No nebol som u nich, tak neviem ziadne informacie. Naposledy iba to, ze dali rozbor vody spravit ale ake vysledky im vysli a toto, vobec neviem:-/


Vdaka, budem teda cakat na tvoju spravu. Alebo mu kludne povedz, nech sa sem aj on zaregistruje. Budem moct aspon priamo s nim komunikovat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Okt 2017 8:30:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
My sme si dali rozbor vody spraviť hneď ako sme kúpili pozemok. Bola tam studňa a chceli sme vedieť, či voda je dobrá alebo škodlivá. Zo studne neboli najlepšie výsledky, takže do domu sme naťahali obecnú vodu a zo studne budeme používať len na splachovanie a podobne. Ale aj tú obecnú si chceme pozisťovať aby sme vedeli aká je. Chcem mať len nezávadnú vodu. Tá firma Aquatrend sa sústreďuje aj na toto? Či ona len filtre predáva a montuje?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 8:48:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Henrich: Obecnu vodu si dokazete zistit aj cez vodarne daneho mesta a nemusite platit za rozbor vody. Zo studne ako si napisal, ste si museli platit za rozbor ale obecnu by vam mali poskytnut vysledky. Skus sa popytat na obecnom urade. No aby som ti odpovedal aj na otazku. Tak dokazu oni spravit aj rozbor z obecnej vody, zo vsetkeho vedia..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 08. Nov 2017 11:34:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Ďakujem za odpoveď radino, to som nevedel, že tieto výsledky by mala mať obec. Zajtra tam skočím a som zvedavý, čo mi povedia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 14:52:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
henrich43 píše:
Ďakujem za odpoveď radino, to som nevedel, že tieto výsledky by mala mať obec. Zajtra tam skočím a som zvedavý, čo mi povedia.


potom mi daj prosim ta vediet, ci ti obec vedela poradit ohladne tohto problemu..nas susedia zacali strasit, aby sme si dali skontrolovat vodu, lebo zevraj nie je najlepsia..no nevieme, ci si to mame sami riesit alebo to ma spravca domu vyzistit...co myslite?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt