Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:34:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 17:08:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Ahojte,cavte diskutujuci!
Chcel by som sa opytat,ci je tu niekto taky,kto v blizkej dobe riesil upravu vody?Davali sme si robit rozbor vody a vysledky nam neprisli najlepsie.No firma,v ktorej sme riesili rozbor nerobi ziadne upravy a preto by som potreboval poradit, na ktoru inu firmu sa obratit a co sa da v takomto pripade robit?
Dakujem za vsetky rady!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2017 13:57:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
@lukacovic áno som tu ja! Momentálne prerábame byt a keďže už dlhšie sme vedeli, že nemáme najlepšiu vodu (len predtým neboli na opravu financie) sme sa rozhodli, že to ideme dať teraz všetko do poriadku. Rozbor vody už máme doma a my už len hľadáme firmu, ktorá nám navrhne riešenie a ktorá nám príde namontovať filtráciu. Tú ešte vybratú nemáme. Ty by si čo potreboval vedieť a poradiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2017 13:26:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Ronius som rad, ze si napisal ale ako pozeram, tak ides riesit skoro to iste co aj ja. Aj my uz mame rozbor doma, len ta firma u ktorej sme si robili rozbor, nerobi dalsie veci. A tym padom potrebujem zistit nejaku inu spolahlivu firmu, ktora by nam vybrala spravnu filtraciu a aj prisla namontovat. To by som potreboval poradit. Vam vyslo co v rozbore?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 6:59:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovi, Ronius: Pozeram, ze ste sa tu stretli obidvaja s rovnakymi problemami. Budem sa snazit, aby som vam pomohol, kedze my sme pred polrokom riesili upravu vody. Po prve by ma zaujimalo, co vam vyslo v rozbore vody? Nebudem sa pytat na firmy, ktore vam robili rozbory vody, to je teraz nepodstatne ale chcem vediet tie vysledky. A este by ma zaujimalo z kade pochadzate?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 9:24:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino staci ti iba faktor,ze nam vysla v domacnosti,ze mame tvrdu vodu.Byvame v Bratislave a tam je vseobecne zname,ze kazdy ma problem s vodnym kamenom.My sme si to radsej aj potvrdili a vyslo nam,ze tvrdost vody je 11,2 mmol/l.Co je si myslim,ze celkom aj dost.Aky mas ty na to nazor?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2017 11:43:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Hej, hej toto mi uplne staci. Je ta tvrdost dost velka. Kde ti robili rozbor vody? Vam by pomohol nejaky zmakcovac vody, kedze on sluzi na znizenie hodnoty vapnika a horcika vo vode a zaroven permanentne odstranuje vodny kamen, ktory sa tvori a usadza na spotrebicoch, vo vodnych potrubiach ci inych zariadeniach. My ked sme tieto problemy riesili, dost nam pomohla firma Aquatrend na ktoru sme sa obratili. Oni nam spravili aj rozbor vody a na zaklade toho potom navrhli aj riesenie a prisli aj vsetko namontovat. Oni nam vyhovovali vo vsetkom. Aj cenovo to nebolo najhorsie. Takze za mna ti viem poradit tuto firmu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2017 15:45:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino nam robila rozbor vody firma aquamont, ci ako sa to volala. Uz si ani presne nepamatam, musel by som najst ten rozbor a momentalne neviem kde ho manzelka dala. No vidis, o tejto firme som nevedel. To ste mali dobre, ked vam spravili aj rozbor aj potom navrhli riesenie. Vidis, ja mam rozbor a neviem co dalej. Myslis, ze by boli ochotni mi poskytnut nejaku radu a popripade prist namontovat nejake zariadenie aj ked nemam od nich rozbor vody?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 19. Júl 2017 9:49:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Tak tu firmu vobec nepoznam ale tak to nevadi. Hlavne je, ze mate doma papiere z rozboru. Ano, my sme vyslovene hladali taku firmu, ktora poskytuje vsetky sluzby. Nechcelo sa nam oslovovat milion firiem. Takto sme oslovili jednu a vsetko sme s nou dohodli. Bolo to lepsie. Ale tak uz zbytocne budes lamentovat. Ved skus zavolat do tej nasej firmy a uvidis co ti povedia. Osobne si myslim, ze s tym problem nebudu mat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Júl 2017 11:08:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Všímam, že som riadne nechápavý a asi neviem ani čítať. Až teraz som si uvedomil, že potrebujeme zistiť to isté. Aspoň, že sem prišiel Radino a poradil nám. A chcel by som sa ťa @radino8 spýtať, cez akú firmu ste to všetko riešili? Už vodu na rozbor síce znovu nebudem dávať ale možno to riešenie by mi boli ochotní spraviť, no nie? Napíš mi pls názor firmy, dík


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2017 10:09:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Ronius: To sa sem-tam stava, nic si z toho nerob :D :D Nepisal som sem este firmu? Lebo som chcel a pockaj, pozrel som a pisal som to uz sem. Tak si to precitaj alebo ved ti to mozem aj znovu napisat. My sme sa obratili na firmu Aquatrend. Ta nam vsetko robila a vybavovala a potom aj montaznici od nich prisli namontovat potrebny filter. Jasne, mali by byt ochotni. Ved zavolaj, spytaj sa a uvidis


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt