Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 04. Máj 2024 0:47:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1557 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 8:03:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
musketier hej hej, tiež mi je táto spoločnosť známa, mám od nich jeden kúsok doma v technickej. dobre, že spomínaš aj tie ostatné veci, čo sa ku kotlu dajú dokúpiť a pri niektorých je to podľa mňa taká už nutnosť, že sa rovno s kotlom objednajú. lebo veľa ľudí si to predstavuje len tak, že aha kúpim kotol a vybavené. niečo takéto sa nekupuje podchvíľou, že by som ten výber bol odflákol, fakt som si zisťoval toho hodne. či už takto na nete sám, podľa odporúčaní alebo aj u toho predajcu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 10:45:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@vavriro hej hej, to by som povedal, ze je ako taky bonus k tomu. dobre pozapajane vsetko a porobene a k tomu este aj navyse zaruka. vyhodne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 14:20:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 52
Môžem takú otázočku? Pozeral som si Atmos a tieto splyňovacie kotle na drevo. Ak sa tu nájde niekto, kto má od nich kotol, tak podľa čoho ste vyberali potom už ten konkrétny model a to ostatné príslušenstvo? Ste si to nejak naštudovali alebo ste to riešili nejak priamo s nimi mailom alebo u predajcu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 9:06:25 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
karcialajci80 v prvom rade by som chcel pochváliť výber, myslím, že to je dobrá voľba. a čo sa týka konkrétne toho kotla, však keď si otvoríš ich web, tak tam máš v tabuľke také porovnanie. teda tipujem, že tam si si to aj doteraz pozeral. tak ale treba pozerať na tom, že aká je výhrevnosť, akú plochu chceš vykurovať, aj to, koľko máš miesta v technickej a tak ďalej. keď ti to ale nie je jasné nejak z tej tabuľky, alebo máš nejaké otázky, tak vyskúšaj si vyhľadať predajcu, že u neho by si sa na to skúsil popýtať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 9:42:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Ako pozerám ich web, tak to majú nejaké vynovené odvtedy, ako som tam bol naposledy. Tomomiro naboku naľavo máš filtre, tak mi pozadávaj parametre, aké tebe vyhovujú. Sú tam možnosti ako palivo, v tomto je myslím jasno, že teda to bude drevo. Ďalej sa tam spomína výkon, to si vieš tiež dohľadať, že aký výkon na akú plochu a tak ďalej. Potom je tam možnosť aj navoliť si dĺžku dreva, to neviem, že ako to máš v pláne sekať, píliť. Ešte je tam možnosť aj výbavu si navoliť, to tiež záleží už podľa tvojho uváženia, že čo tam budeš chcieť, čo nie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 13:15:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Musketier ozaj myslis, ze kombinovany nevyzaduje vela priestoru? Tak to si potom ja asi dost zle predstavujem, ze ako to cele vyzera. Oni maju zvlast technicku spravenu, ale nemaju tam teda len cisto kotol, ale aj pracku a vedla maju este jednu takuto podobnu miestnost, ale na take "cistejsie" zalezitosti. Ze tam sa to pradlo potom vesia, su tam nejake zavaraniny a podobne. Ale ta technicka, to moze mat tak 2,5x2,5 alebo 3 metre mozno.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 7:58:27 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
tonak a keby toto stale bolo malo, tak sa da preklinut aj na kontakty alebo na predajcov a tam priamo si na nejakeho najst kontakt a uz s nim potom riesit dalsie postupy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 9:52:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Viem si tam navolit aj ze co vsetko potrebujem k tomu kotlu, aby mi to vyratalo nejaku aspon predbeznu cenovu kalkaluciu? Uz vlani som chcel kupovat novy kotol, ale nejak proste nevydalo, tak reku teraz uz musim. Lebo neviem, ci ten stary by utiahol este dalsiu zimu. Len co sa tyka financii, tak tam som mierne obmedzeny, preto by som potreboval vediet dopredu, kolko asi tak by to cele vyslo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 12:03:02 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 109
Niekomu tu dlzim odpoved ohladne vystavy kotlov, na ktorej sme boli pozriet. Je to fajn z toho hladiska, ze na jednom mieste je viacero predajcov, viacero spolocnosti a vystavene kotle tam prezentuju ludia priamo z brandze, z tych firiem. Je to podla mna take odbornejsie ako ked sa ide k predajcovi. Tym nechcem povedat, ze predajca sa nevyzna, ale predsa len musi ovladat o viacerych znackach veci, tak je mozne, nema az take kompletne informacie ako maju ti samotni ludia z firiem. A teda je aj co pozerat, ak vas taketo veci zaujimaju :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 7:40:59 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
tonak vidíš to, to som ani nevedel. no dlhšiu dobu som nič nepotreboval. my máme kúpené a odborne pozapájané už pár rokov, tak som nemal nejak potrebu to sledovať. ale keď si to teraz spomenul, tak som si to pozrel a myslím, že je to teraz aj o niečo prehľadnejšie ako to bolo. aspoň takéto filtrovanie tam predtým nebolo, ak ma pamäť neklame.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1557 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt