Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 17:21:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1555 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 10:08:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
americano ano, je to pravda, len si zober, ze nie kazdy ma o tomto prehlad, ze co je dobre kupit, co je nutne kupit a zase opacne, ze bez coho sa da zaobist. ono ten kotol je taka vec aspon pre mna, ze treba si dat riadne bacha pri tom vybere. kludne aj vsetky tie tri moznosti si pokombinovat a od kazdeho si nieco si zobrat.
jamiro nevyzaduje, staci mensia technicka miestnost alebo teda nejaka miestnost, kde sa to vsetko umiestni. chyba bude asi v tej predstave, nebol by si prvy ani posledny, co si pri kombinovanom kotly predstavi nieco obrovske. mozno kedysi by to tak bolo, ale tie kotle nie su o moc vacsie od tych cisto peletovych, splynovacich a tak dalej.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 9:50:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Tomomiro môže byť, teraz sa mi to tak viacej celé pozdáva, že skôr sa vieš aj zorientovať a nájsť, čo potrebuješ. Len to chce chvíľu čas, aby sme si na to zvykli. Alebo aspoň ja teda :D
Baroon no jasné, to je dobrá pripomienka. Čo som sa stretol s názormi, tak ako keby sa ľudia báli alebo hanbili ísť sa aj predajcu popýtať. Také reči, že však načo, keď aj tak neviem, čo chcem a že budem ho len otravovať a podobne. Ale treba si uvedomiť, že nato tam ten predajca je. Je to ako keby taký pobočník spoločnosti, alebo ako to mám nazvať. Tak koho sa pýtať, keď nie jeho.
Struhlik myslím, že toto bude lepšie riešiť s tým predajcom, ako som aj spomínal. Ten ti povie lepšie, že čo potrebuješ ku kotlu a ku ktorému modelu kotla aké modely ostatných záležitostí. Ale ak máš o tomto prehľad, tak potom skús normálne mail napísať a podľa mňa ti to nacenia všetko aj takto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 10:10:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Erdzi presne som ináč na toto myslel nie tak dávno, že bohvie či už tento rok budú môcť byť zase podobné výstavy a akcie. Má to veru niečo do seba, to priznávam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 8:39:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
musketier áno, je to pravda, tiež som na začiatku o mnohých veciach nemal poňatie. nevedel som ani, že ako treba zabezpečiť technickú miestnosť, načo je dobrá akumulačná nádrž, o nejakom laddomate, to som ani nechyroval a dovtedy o niečom takom nepočul. každý začíname, ako pri všetkom, tak aj s výberom kotla. začiatky vedia byť náročné, čo si budeme hovoriť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 11:20:44 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
tonak presne to iste som chcel povedat, ze od toho je ten predajca. vsak a keby chceli kupit nove auto, tak co si ho chcu potom takito ludia objednat cez eshop alebo co? no nie, tiez pojdu za predajcom. vsetko s nim dohodnu, doladia, spravi sa cenova ponuka a nasledne objednavka. tak isto to funguje aj pri kotloch. mozno trochu zvlastne prirovnanie, ale pointa tam je.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 12:23:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
skusim sa takto na priamo opytat, lebo uz odkladam ten kotol kolko sa len da, ale treba mi to proste doriesit... atmos?.. vigas?.. attackt?.. alebo nieco ine by ste odporucali?.. pozrete mam uz kadeco, ale zislo by sa mi aj nejake osobne odporucanie a skusenost... najlepsie taka uz aspon trochu dlhodoba... alebo hoc aj keby ste len teraz kupovali, ze co vas k tomu viedlo....


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 10:55:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Misiaaak z tychto moznosti, ktore si vymenoval, by som si vybral tu prvu moznost, Atmos. Najma teda preto, ze mam od nich kotol a vyhovuje mi uplne vo vsetkom. Mame ho uz nejakych pat sest rokov, takze to je asi uz dostatocne dlha doba na to, aby som to vedel nejak posudit. Neviem, ze ci ta zaujimaju aj nejake dalsie informacie, ked hovoris, ze uz mas nieco popozerane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 9:22:31 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
misiaak prikláňam sa k tomuto čo písal kubasan, táto značka je spoľahlivá a tiež podľa značky sa dá dosť dobre orientovať, tento český výrobca je na trhu už veľmi dlho a čo si spomínam, tak je to rodinná firma, ktorá neustále napreduje, čo sa týka výroby a technológii kotlov a to hovorí za všetko ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 11:06:30 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
tonak môže byť, ale tak každému niečo iné vyhovuje. tak ono na všetko nové si treba chvíľu zvykať, tak to bude asi aj v tomto prípade.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 11:11:19 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Kubasan to máš tento splyňovací na drevo, čo sa spomínal? Alebo peletový? Alebo kombinovaný? Lebo takéto odporúčanie, že niekto už reálne dlhšie využíva kotol, to sa zase tak často nenájde. Skôr tak, že kto práve objednával, kupoval, zapájal a podobne. Ty to vieš zase aj z takého iného pohľadu posúdiť. Aj si niečo ešte dokupoval? Akože akumulačku a podobne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1555 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt