Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 10:49:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 219 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 10:21:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
hrdy tak to je ale riaden zoznam ti poviem, som ani len netušila, že je toľko toho. že aké kadejaké kritéria.... ani neviem, či sme my toto všetko brali do úvahy, keď mám pravdu povedať... niečo z toho akože hej, niečo mi je známe... alebo tie ostatné záležitosti išli len mimo mňa, aj to je možnosť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 10:21:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
hrdy: to ozaj toto všetko mám pozerať, keď chcem nový kotol kupovať?... nestačí si proste vziať papiere od toho pôvodného a vychádzať z toho?.. i keď je fakt, že nie všetko toto sa tam spomína... to ku našim treba kúpiť niečo nové a oni všetko opatrujú aj roky ako oko v hlave, takže s tou dokumentáciou problém akože nie je...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 9:06:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
milida asi ano, to bude ten taky zaklad, z ktoreho sa bude vychadzat. ono sa berie do uvahy tusim aj to, ze ci je dom zatepleny alebo nie, ze ake tam budu straty a podobne. no ale asi by bolo najlepsie sa prote ist poradit do nejakeho showroomu alebo predajne. ja som uz nieco pozeral, nebudem hovorit, ze nie, ale tak na moj vkus sa do toho malo rozumiem, aby som s cistym svedomim nieco sam vybral.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 11:30:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
no pravda, tam je toho viacej... ale kludne ked budes vychadzat z toho, aky je tam teraz, tak nemozes zle vybrat... aj mate nejak urceny napriklad rozpocet, ze do akeho sa chcete zmestit?... myslim, ze v tomto pripade by sa dala aj dotacia uplatnit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 8:37:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
sleduj vykon, tym sa dost zuzi vyber a potom ostatne uz pojde jednoducho. kam ho chces davat sa ta opytam? mate na to normalne zvlast miestnost? lebo tak kedysi sa nerobili priamo, ze technicke miestnosti, to sa dal kotol barskde , aj do garaze. pytam sa kvoli tomu, aby si mal dostatok miesta na vsetko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:15:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
tak to je asi jedno, kam ho das, hlavne aby sa tam vsetko zmestilo, co treba. lebo to ved nie je tak, ze len kotol kupis a to je vsetko. k tej technickej miestnosti. nam bolo povedane, ze ak su tam aj ine veci, ako ze tam mas napriklad pracku, susicku a podobne, tak malo by tam byt nejake okno, nejake vetranie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 12:09:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 33
Bydlisko: Hlohovec
to je pravda, to nepopieram. nech tam nedôjde k nejakému prehriatiu zbytočne. aj preto je dôležité to, aby kotol bol správne zapojený, ideálne na prvý raz. lebo už aj také som videl, kde pánko mal hádam pol roka s tým, že stále tam mal niečo nedobre. niečo tam opačne zapojil, potom tam niečo chýbalo, no akože tragikomédia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 10:04:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Bol som pritomny u suseda, ked isiel spojazdnit kotol. On to sam velice chcel a tak to aj dopadlo. Zase ono to nie je az tak nieco narocne, da sa to zvladnut podla navodu alebo ako, ale tak lepsie je aj tak nechat na odbornika. A okrem toho Atmos ma tento system na zapojenie, alebo ako by som to nazval uz taky vkuse, komplet, ze netreba vyskladavat jednu suciastku po druhej ale pride ti to cele a len sa namontuje na kotol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 10:33:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- on co akoze nemal ani nic na to kupene a isiel to nejak zapajat, ci co? nechapem toto, vsak pozriem si aspon dopredu nejaky navod a instrukcie, aby som bol pripraveny a mal vsetko potrebne, keby som sa uz na to dal. ja by som sa nie :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aky kotol
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 9:11:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Ale mal nieco pokupene, to nemozem povedat, ze nie. Ale niektore veci a zalezitosti dost podcenil. Ja som sa mu do toho nechcel starat, ja som potom akurat tak s nim behal na aute kade tade. Vsak to, ze ani ja by som to takto nerobil sam. Lepsie dat to spravit nejakemu kurenarovi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 219 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt