Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:24:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 8:54:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 24. Júl 2017 10:12:32
Príspevky: 15
Bydlisko: Nitra
bardanka píše:
Samozrejme, ze vyrabaju aj na automaticke ovladanie. V dnesnej dobe si o tom nebodaj pochybovala? Ved uz pomaly vsetko sa v automatike vyraba. Aj vnutorne vyrabaju na elektricky pohon. Ty chces vnutorne? No podla mna je velmi dobra aj ked ja som o nej nerozhodovala, ale moj manzel a ten sa do takychto veci velmi vyzna. Takze verim, ze dobre vybral a on predovsetkym uprednostnuje kvalitu.


Nepochybovala som o tom ale radšej som sa spýtala, lebo predsa len možno sú ešte nejaké firmy, ktoré automatiku nevedia vyrobiť alebo ju nevedia správne namontovať. Asi vnútorné, keď sme už nedali vonkajšie hneď, tak teraz dodatočne by to už nevyzeralo asi dobre :/ No stále rozmýšľame s manželom, čo spraviť, aby dobre bolo. Budeme musieť pobehať asi nejaké predajne a nechať si poradiť od skúsenejších.

_________________
žijem si svoj sen


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 30. Máj 2019 9:38:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
To mas pravdu Java, ze je riziko mat vsetko na elektriku ale my mame nahradny zdroj, ktory ked vypadne elektrina tak sa zapne a tym padom nam vsetko funguje. Samozrejme len niekolko hodin ale zatial sme nastastie s tym nemali ziadny problem. Mame vsetko premyslene ;) :)

Bude to najlepsie ked pobehate Dominiza a uvidite aj nazivo. A predsa len niektori predavaci vedia aj dobre poradit. Drzim vam teda palce aby ste sa dobre rozhodli :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 31. Máj 2019 7:55:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Apr 2018 9:28:15
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
Bardanka - Fíííha, tak vy to máte fakt poriadne prešpekulované. Som ani nevedela, že niečo takéto sa rieši. To vás ale veľa peňazí stálo, nie? :o :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 12:19:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Nebolo to najlacnejsie, to mas pravdu Java, ale tak chceli sme to tak, mali sme na to a preto sme si to dopriali ;) :) Ale cenu za to cele ti radsej ani nebudem hvoorit a po pravde ani neviem, kolko nas to dokopy cele vyslo. Este som to nepocitala :D A neviem, ci aj chcem :D :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 07. Jún 2019 13:18:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Apr 2018 9:28:15
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
Bardanka - Niekedy je lepšie nevidieť, aspoň ťa to nehnevá, no nie? :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 13:02:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
servus ludia! moja manzelka ma velku dilemu. nevie, ake tienenie vybrat na okna, kedze v ponuke je ich strasne vela a ona je hrozne nerozhodna. no je pravda, ze ani ja nemam moc znalosti a preto som sem prisiel pozistovat nejake informacie. aby ste mali viac info o nas, tak staviame bungalov. ktore vybrat, aby dobre bolo ale zase aby sme nezbankrotovali pri tieneni?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 13:37:16 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
prva moja otazka znie: mate uz postaveny dom alebo este len staviate?
druha bude: ak mate postaveny, tak mate predpripravu napriklad na skryte vonkajsie zaluzie/ rolety?

potom ti budem radit dalej, ked mi odpovies na moje otazky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 12:22:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
este len staviame lucko a prave preto sme to zacali takto skoro riesit, aby sme ked tak mohli este zasiahnut a spravit nejaku tu predpripravu. mne sa velmi pacia tie skryte (ci ako to nazvat). co tam dopredu treba spravit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 14. Jún 2019 10:55:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Presne ako si napisala java, niekedy to tak je lepsie :lol: Aspon mi nie je luto :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 12:49:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
tak v tom pripade by som vam odporucil bud vonkajsie zaluzie alebo rolety do prekladu. budes potrebovat aby ti tam dali taky nosny preklad, do ktoreho sa budu dat namontovat rolety ci zaluzie. nie je to nic komplikovane, pokial mas sikovnych majstrov, tak ti to budu vediet spravit. a uz potom si vyberiete, ktore tienenie sa vam viac paci a to si objednate, ale na to mate este nejaky ten cas.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt