Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 2:19:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 03. Dec 2019 14:04:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Cauko @anezula, mozes mi sem alebo do sukromnej spravy napisat, kolko vas vysli exterierove zaluzie znacky Isotra? Lebo co som pocul, tak oni patria medzi tie drahsie, vsak?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 12:13:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Ahoj beladzi, pošlem ti to do súkromnej správy. Ako je pravda, že sme si dali spraviť viac cenový ponúk a táto patrila medzi tie drahšie ale zase aj kvalita je neporovnateľná. My sme chceli už poriadne tienenie, ktoré nám vydrží a s ktorým nebudeme mať nonstop nejaké problémy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Ned 08. Dec 2019 14:10:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Oki @anezula, posli do spravy. Mne je uplne jedno, kde mi to posles, hlavne je, ze to budem mat. Mne to velmi pomoze, nakolko uz nejaku cenovu ponuku mam tiez vypracovanu a chcem si to porovnat. Som zvedavy, ci tvoja cena bude vyssia alebo nizsia. Vdaka este raz!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 10. Dec 2019 8:55:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
ani sa ti necudujem, taketo veci vedia riadne potesit...vobec mi nemusis dakovat, rada poviem svoj nazor, ked mi to niekto umozni:):)...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 10. Dec 2019 14:58:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
To som chcela počuť beladzio, že ti to jedno :D :) Už som ti to konečne poslala, tak potom daj vedieť, čo si zistil, okey? Aj mňa to zaujíma. Ale isto sa bude cena líšiť, lebo každý má iné rozmery okien a aj počet je isto iní, takže to sa aj na cene odzrkadlí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 14:24:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Prislo mi to @anezula, dakujem ti velmi pekne. Zajtra sa na to pozriem, budem mat viac casu a potom ti dam vediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 17. Dec 2019 13:24:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Aj si sa na to už pozeral beladzio?? Na čo si prišiel? Nenašla som si žiadnu správu od teba, tak reku že ti napíšem, aby si nezabudol, že mi máš dať vedieť! A ako inak? Vianočné darčeky už máš pokúpené? :D :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 20. Dec 2019 10:00:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Prepac @anezula, pozabudol som na teba v tomto predvianocnom zhone. Zistil som, ze isto si dam vypocitat este cenovu ponuku predajcovi, ktory ponuka tienenie Isotra. Lebo si predstav, ze vam dali oni lepsi cenu, ako nam dala firma, ktora podla mojho nazoru ma menej kvalitne tienenie ako je Isotra. Takze musim este tento jeden krok spravit. Ako je mi jasne, ze cena bude isto vyssia lebo ako som pozeral, tak my tych zaluzi potrebujeme viac, kedze mame viac okien. A co sa tyka darcekov, tak tie riesi moja zena :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 23. Dec 2019 15:49:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
caute, caute... viem, ze je uz taky predvianocny cas a prave preto som si konecne nasiel cas, aby som sa poradil ohladom nejakych veci... staviame momentalne dom a rozhodujeme sa, ake tienenia na okna vybrat?... s ktorymi mate dobre skusenosti?... nejake klasicke zaluzie alebo vonkajsie?... dajte nejake tipy, vdaka...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 14:20:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@shippi...na dom by som jednoznacne volil exterierove zaluzie...vyzera to lepsie, je to modernejsie a ma to aj lepsie vyhody, ako napriklad ochrana pred zlodejmi, atd...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 721 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt